سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فاز اول «در حاشیه» کوتاه می‌شود

"میر حسینی" ادامه داد: بعد از اتمام فاز اول "در حاشیه" سریال "شمعدونی" به کارگردانی "سروش صحت" از همین شبکه پخش خواهد شد.

غلامرضا میرحسینی ضمن توضیح برخی برنامه‌های شبکه سه در سال جدید گفت: فاز اول «در حاشیه» بدلیل همزمانی تولید و پخش به 28 قسمت رسید.


غلامرضا میر حسینی مدیر شبکه سه سیما، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران درخصوص پخش سریال «شمعدونی» بعد از مجموعه «در حاشیه» گفت: «در حاشیه» از ابتدا در 90 قسمت و در 3 فاز 30 قسمتی طراحی و پیش بینی شده بود که در صورت آماده بودن شرایط و پیش تولید امکان پخش سه فاز به صورت متداوم وجود داشت.

وی افزود: فاز اول با همان شرایط به پایان رسید، البته ممکن است کمتر از 30 قسمت باشد چراکه شرایط تولید و پخش همزمان کار را کمی سخت کرده بنابراین پس از اتمام فاز اول، متن و نگارش فاز دوم و سوم را شروع می‌کنیم.

"میر حسینی" ادامه داد: بعد از اتمام فاز اول "در حاشیه" سریال "شمعدونی" به کارگردانی "سروش صحت" از همین شبکه پخش خواهد شد.

وی درخصوص سریال ماه رمضان شبکه سه سیما اظهار داشت: سریال "دردسرهای عظیم2" به کارگردانی "برزو نیک نژاد" برای ایام ماه رمضان در نظر گرفته شده است.

مدیر شبکه سه سیما درخصوص برنامه ماه عسل و پخش آن در ماه رمضان عنوان کرد: "ماه عسل" برنامه‌ای اثر گذار و پر بیننده‌ی سیما در حوزه‌ی معارف و رویکرد اجتماعی است؛بنابراین با بررسی موضوعات و ساختار آن با یک تغییرات جزئی، در ایام ماه رمضان از همین شبکه به روی آنتن می‌رود.

"میر حسینی" با اشاره به مدیریت خود اظهار داشت: از آنجا که به تازگی مسئولیت مدیریت شبکه سه را به عهده گرفته‌ام بنابراین تغییر کارهای شاخص همچون "ماه عسل" زمان مناسب و کافی می‌طلبد.

وی تصریح کرد: برنامه "ماه عسل" به مانند سالهای گذشته اما با فکرهای جدید به مانند لحظه تحویل سال جذاب و پر مفید در ایام ماه رمضان به روی آنتن خواهد رفت.

مدیر شبکه سه درخصوص تغییرات اساسی در "ماه عسل" از سال آینده عنوان کرد: تغییرات اساسی در ماه عسل نیاز به فکر و برنامه ریزی دارد اینکه "ماه عسل" به عنوان یک برنامه گفتگو محور شرایط خاص دارد و باید از فضای معنوی حداکثر استفاده را بکنیم برای تغییر در ساختار، اسم و رویکرد این برنامه در سال آینده هنوز به جمع بندی نرسیدیم و حتی با "احسان علیخانی" در این باره در حال بررسی هستیم تا "ماه عسل" بهتری در سالهای آتی داشته باشیم.

"میرحسینی" درخصوص انتقاد وکلا و نوشتن نامه به محمد سرافراز، بیان کرد: وکلا هم به مانند پزشکان عزیز، پیش داوری کردند باید به جای کلی گویی، مصادیق ارائه شود که اگر احساس جسارت و توهین کردند باید با دلیل و ذکر قسمت و صحنه در فیلم باشد هیچ اتفاقی در سریال "درحاشیه" در کانون وکلا اتفاق نیفتاده و فضا کاملا فانتزی است و بیننده کاملا این مسئله را تفکیک می‌کند و هیچ استنباطی در این باره ندارد پس چطور وکلا احساس توهین می‌کنند؟

وی در ادامه افزود: البته تمام واکنش‌ها منفی نبوده و برخی از وکلا اظهار کردند ما از تماشای این سریال لذت می‌بریم چراکه شاید این آدم در سریال وکیل باشد اما اصلا در سریال شرایط دارا بودن وکیل، صحنه دادگاه و بازپرسی ندیدیم و یا اینکه این فرد به عنوان وکیل پذیرش شود وکیل هم به مانند تمام شخصیت‌ها دارای شأنیت است؛در کدام سکانس نکته‌ای دال بر تاکید این مطلب وجود داشته است؟

میرحسینی در ادامه عنوان کرد: اگر ما این سریال را در کنار مردم تماشا کنیم به هیچ وجه استنباط توهین را از سریال نخواهیم کرد چراکه کاملا فضا و اتفاقات فانتزی و تخیلی است و تنها موضوعات واقعی در بستر طنز پرداخته می‌شود بنابراین نقد بر موضوع است نه آدم‌ها.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم به موضوعات و سریال‌ها اینگونه نگاه کنیم در حوزه سیما هیچ کاری تولید نخواهدشد. البته خیلی از مطبوعات نقدهای منصفانه و درستی ارائه دادند که کار جای خود را میان مردم باز کرده حتی با وجود لهجه قمی در این سریال، مردم انقلابی قم هیچ واکنشی در مورد این شخصیت انجام ندادند و این مردم با متانت می‌توانند برای ما الگو باشند.

مدیر شبکه سه سیما در پایان درخصوص پخش و یا تولید برنامه جدید در ایام ماه رمضان خاطرنشان کرد: فرصت کافی برابر فضا سازی و تولید برنامه نداشتیم اما با جدول پخش مناسب، فضای خوبی برای مخاطبان داشته باشیم البته برنامه‌ها و آیتم‌های جدیدی هم داریم که فعلا قطعی نشده است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩۴, ١٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها