سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رونق اجاره انتخاباتی نشریات محلی!

بروز شده : ٩-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:۴۵    نسخه چاپی    
برخی نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم با مراجعه به تعدادی از نشریات درخواست اجاره یا حداقل درج مطلب به عنوان کارشناس تا قبل از آغاز تبلیغات رسمی انتخابات را دارند.

مدتی است تبلیغات غیررسمی و زودهنگام دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهارمحال و بختیاری آغاز شده و در این میان برخی داوطلبان احتمالی برای اهداف تبلیغاتی خود رویکرد اجاره نشریات را برگزیده اند و به عنوان کارشناس درخصوص مسائل مختلف اظهار نظر می کنند.
 
برخی افراد و گروه های سیاسی در چهارمحال و بختیاری علاوه بر برگزاری نشست های شبانه و جلسات و دیدارهای دوستانه، به استفاده از ابزارهای رسانه ای و اجاره نشریات محلی روی آورده اند.
مدیر یک ماهنامه محلی استان در این زمینه گفت: برخی نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم با مراجعه به تعدادی از نشریات درخواست اجاره یا حداقل درج مطلب به عنوان کارشناس تا قبل از آغاز تبلیغات رسمی انتخابات را دارند.
وی ادامه داد: با توجه به وضعیت نامناسب مالی مطبوعات استان برخی صاحبان نشریات استان نیز از فضای ایجاد شده در خصوص تبلیغات انتخابات استفاده کرده و در تفاهم با این گونه افراد بخشی از مشکلات مالی خود را رفع می کنند.
به گزارش ایرنا، این در حالیست که یک منبع مطلع در این زمینه مدعی شد که فردی 15 هزار نسخه یک هفته نامه محلی استان را به مبلغ 70 میلیون ریال برای تبلیغات خود اجاره کرده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها