سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طرح استیضاح فانی فعلا کان لم یکن است

نهایتاً کمیسیون با نمایندگان متقاضی استیضاح، وزیر آموزش و پرورش جلسه و یا جلساتی را خواهند داشت و براساس گزارش تخصصی در صورتی که حداقل کمتر از 10 نفر از نمایندگان بر استیضاح وزیر اصرار داشته باشند طرح استیضاح به هیأت رئیسه اعلام و در اولین جلسه صحن علنی موضوع استیضاح وزیر از تریبون رسمی مجلس اعلام خواهد شد.

نایب رئیس مجلس با اشاره به ارجاع طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح استیضاح فانی فعلا کان لم یکن است.


محمدحسن ابوترابی فرد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 20 خرداد‌ ماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش، گفت: با عنایت به آخرین اصلاح انجام شده در آیین نامه داخلی مجلس، طرح استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع شد.

نایب رئیس مجلس افزود: نهایتاً کمیسیون با نمایندگان متقاضی استیضاح، وزیر آموزش و پرورش جلسه و یا جلساتی را خواهند داشت و براساس گزارش تخصصی در صورتی که حداقل کمتر از 10 نفر از نمایندگان بر استیضاح وزیر اصرار داشته باشند طرح استیضاح به هیأت رئیسه اعلام و در اولین جلسه صحن علنی موضوع استیضاح وزیر از تریبون رسمی مجلس اعلام خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، وی تصریح کرد:‌ بر این اساس موضوعی که دیروز به عنوان اعلام وصول استیضاح اعلام شد فعلا کان لم یکن است تا این مراحل طی شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩۴, ١٣:۵٩

   

پر مبحث ترین ها