سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همسر مهناز افشار بالاخره به حرف آمد

ياسين رامين، پسر معاون مطبوعاتي دوران احمدي نژاد در مورد حواشي مهناز افشار و تولد فرزندش متنی را منتشر کرده که به نقل از پارسینه در زیر می آید:

 

مينويسم؛ نه چون نوشته ها و نويسندگان اهميتي دارند ،بلکه به پاسداشت حرمت وشعور خوانندگان.
خوشحال هستم که بلاخره براي گردانندگان سايتهاي مشرق و الف اين فرصت را فراهم کردم که با کينه ورزي نسبت به همسرم و جامعه هنرمندان، روياي قلبي خودشان را در قالب تيتر "شناسنامه آمريکايي حق مسلم فرزندان ماست" منتشر کنند وبه تبليغ گسترده آن بپردازند.

هويت ايراني قدمت و قداستش به طول تاريخ است وبي نياز است از دايه هايي که از روي ناچاري چون گزينه ديگري ندارند حامل شناسنامه ايراني باشند. فراوان بوده و هستند کساني که همه امکانات عالم برايشان فراهم بوده وباز مفتخر به هويت ايرانيشان مانده اند.تلاش بي وقفه در دو سال گذشته براي لکه دار کردن آوازه يک هنرمند محبوب که امروز به همه نقشهاي ملي و فرا ملي اش، نقش يک مادر ايراني را افزوده است، تنها سو استفاده از صبر، نجابت و بزرگواري نيست، بلکه خيانت آشکاربه فرهيختگي فرهنگي است.

نه فقط در حمايت از "مهناز افشار"، بلکه به احترام خانواده بزرگ هنرمندان ايراني و بويژه براي رفع نگراني از دوستداران پر شمارشان ، بايد اعتراف کرد که اساس اين دروغ پردازيها، جنگ رواني عليه هنرمنداني است که عليرغم همه فشارها، دل در گرو فرهنگ اين مرز وبوم دارند و همتشان بر آوازه مام ميهن استوار است و در همه جا به شناسنامه ايراني خود مباهات مي کنند؛ ترس ازشهرت و محبوبيت باعث شده در سالهاي گذشته تلاش هاي بيشماري براي راندن هنرمندان و مشاهير از اين مرز وبوم صورت گيرد؛ فارغ از هر قضاوتي تک تکشان فرزندان اين خاک بودند که قربت و غربت اين سرما يه ها را بايد کسي پاسخگوباشد.

اما من به همسر صبور و فرزند نازنينم وعده ميدهم اجازه سلب هويت ايراني شان را به هيچ بني البشري نخواهم داد. هويتي که نه تنها به روي کاغذ است که بر جان و دل حک شده است!

"مهناز افشار" نه به آمريکا مهاجرت کرده است و نه اساسا فرزندي در آمريکا به دنيا آورده و نه هرگز براي خود يا فرزندش شناسنامه آمريکايي درخواست کرده است!

دروغ گويي به منظور وارد کردن اتهامي چون "اقدام عليه منافع ملي"، ضديت منتشر کنندگان با هويت انساني خودشان است، پس تشريح اينکه حفظ صداقت در اطلاع رساني مقدم برقضاوت افراد است، اطاله" درّ کلام" است؛ ومن به مخاطبان اين سايتها صميمانه پيشنهاد ميکنم عمرگرانبهاي خودشان را صرف کارهاي مهمتري کنند واز لحظات حياتشان لذت ببرند چرا که منتشرکنندگان ظاهرا نه منابع خبري واطلاع رساني موثقي هستند، نه در تشويش اذهان عمومي و نشر اکاذيب حد اقل مدبرانه رفتار ميکنند و نه حتي قابل اعتماد ظا هر مي شوند.

اين که منتشرکنندگان چرا در آستانه ي انتخابات مجلس اين چنين تلاش ميکنند براي مناصب حکومتي تعيين و تکليف کنند بسيار جاي تامل دارد ، اما امروز صورت مساله اصلي اين ايام کشور رفع مشکلات اقتصادي مردم است و پيش کشيدن مسايل حاشيه اي زندگي خصوصي مشاهير تلاشي عاجزانه براي انحراف افکار عمومي است ؛ به همين خاطراز سياستمداران طراز اولي که خودشان، فرزندانشان و يا نوه هايشان شناسنامه آمريکايي يا انگليسي دارند، دعوت ميکنم جهت حفظ آرامش خودشان هم که شده فکري به حال وضعيت اقتصادي و معيشتي مردم کنند تا حاشيه سازيهاي واقعي دامن گير خودشان نشود. و در پايان به عنوان يک تبعه ايراني از رييس جمهور محترم صميمانه درخواست ميکنم ضمن همه مشغله هايشان تدبيري براي حفظ حرمت اشخاص به ويژه در فضاي رسانه اي بکنند چرا که پس از پايان دوره ، خود بيش از پيش درگير آن خواهند شد.

به اميد روزي که نه تنها شناسنامه هايمان ايراني باشد، بلکه خودمان شناسنامه ايران باشيم
ياسين رامين- يکشنبه 17 خرداد 1394

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵٢

   

پر مبحث ترین ها