سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«خندوانه» راهی مسابقات ای‌بی‌یو پرایز ۲۰۱۵ شد

برای خاطره‌گویی از امام(ره) باید مجوز بگیرند برای خاطره‌گویی از امام(ره) باید مجوز بگیرند قانون درباره قانون درباره "ایست بازرسی ها" و تفتیش خودروها چه می گوید؟ آیا امکان عدم شکست عملیات کربلای 4 وجود داشت؟ آیا امکان عدم شکست عملیات کربلای 4 وجود داشت؟ به جای ننه من غریبم درآوردن‌، قبل از سوار شدن بر قایق، احتیاطات لازم را در نظر بگیرید! به جای ننه من غریبم درآوردن‌، قبل از سوار شدن بر قایق، احتیاطات لازم را در نظر بگیرید! عربستان وکشورهای عربی از حمله احتمالی اسرائیل به ایران حمایت می کنند عربستان وکشورهای عربی از حمله احتمالی اسرائیل به ایران حمایت می کنند سید بودن در ایران و انگلیس! سید بودن در ایران و انگلیس! خداوند به سيدحسن نصرالله معصوميت بخشيده است خداوند به سيدحسن نصرالله معصوميت بخشيده است ماجرای اعتراض فرماندهان سپاه به شیوه جنگیدن گوشت با تانک ماجرای اعتراض فرماندهان سپاه به شیوه جنگیدن گوشت با تانک کاظم صدیقی: رفع تحریم ها برای ایران سازنده نیست؛ با این کار کالاهای لوکس وارد کشور می شود کاظم صدیقی: رفع تحریم ها برای ایران سازنده نیست؛ با این کار کالاهای لوکس وارد کشور می شود اگر بر فرض ساخت جمکران دستور امام زمان(عج) هم نباشد، الان تبدیل به مرکزی با جاذبه بسیار شده است اگر بر فرض ساخت جمکران دستور امام زمان(عج) هم نباشد، الان تبدیل به مرکزی با جاذبه بسیار شده است کد خبر: ۲۴۴۶۱۸ تعداد نظرات: ۲ نظر تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰ تلویزیون «خندوانه» راهی مسابقات ای‌بی‌یو پرایز ۲۰۱۵ شد امور جشنواره‌های بین المللی اداره کل بین‌الملل صدا وسیما، آثار منتخب شرکت‌کننده در مسابقه ABU Prizes 2015 را معرفی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقه ABU Prizes هرساله میان تولیدات رادیویی و تلویزیونی رسانه‌های عضو اتحادیه رادیو تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه در بخش‌های از پیش تعیین‌شده برگزار می‌شود و اهداء جوایز، همزمان با مجمع عمومی اعلام می‌گردد.

کاندیداهای شرکت در این مسابقه از طریق مکاتبه با معاونت‌های صدا، سیما، مراکز استان‌ها، برونمرزی و خبر به همراه اعلان فراخوان عمومی در هفته نامه صدا و سیما، راهی امور جشنواره های بین المللی شده و در این بخش مورد بررسی قرار می‌گیرند .

امسال نیز 145 اثر تلویزیونی با بیش از 2000 دقیقه برنامه، بازبینی و 189 اثر رادیویی با بیش از 1200 دقیقه برنامه توسط کارشناسان هیئت انتخاب آثار برتر در امور جشنواره های بین المللی صدا و سیما مورد ارزیابی قرار گرفته و آثار انتخابی پس از اصلاح ، تکمیل اطلاعات، ترجمه و زیرنویس به دبیرخانه مسابقه ارسال شد.

از این میان شش عنوان برنامه تلویزیونی و پنج اثر رادیویی از تولیدات سازمان صدا و سیما به شرح جداول ذیل موفق به شرکت در این مسابقه شدند.

* آثار تلویزیونی سازمان صدا و سیما:

تله فیلم سه ماهی

مستند حیات در رگ‌های سرد

کار کودک صراخیه

برنامه سرگرمی خندوانه

گزارش خبری یک دانش آموز، یک مدرسه
خواهری در لاهور

چشم انداز (عبور از مرزها)

* آثار رادیویی سازمان صدا و سیما:

مستند کوخت
نمایش لدبه

رادیو محله

آب و تاب

دایره

 

شرکت صوتی تصویری سروش نیز با پنج عنوان برنامه تلویزیونی و سه اثر رادیویی به شرح جداول ذیل در مسابقه ای بی یو پرایز امسال شرکت می کند.

* آثار تلویزیونی شرکت صوتی تصویری سروش:

تله فیلم من و دوچرخه بابام

مستند برکت

حیات خانه ما

آقای گزارشگر
نجات پلنگ

*آثار رادیویی شرکت صوتی تصویری سروش:

مستند ۲۳ نفر
خانه سبز

آب

نتیجه هیئت انتخاب این مسابقه، اواخر شهریورماه سالجاری اعلام می شود. همچنین جوایز برگزیدگان نهایی همزمان با مجمع عمومی سالانه اتحادیه رادیو تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه آبان ماه امسال درکشور ترکیه، اهداء خواهد شد.

با توجه به سیاست اخیر سازمان صدا و سیما با به عضویت درآوردن شرکت صوتی تصویری سروش و دانشگاه صدا و سیما در اتحادیه رادیو تلویزیونهای آسیا و اقیانوسیه، هر ساله ایران با 3 سهمیه ؛ «صدا و سیما، شرکت صوتی تصویری سروش و دانشگاه صدا و سیما» در این مسابقه شرکت می کند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:۵۴

   

پر مبحث ترین ها