سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کمال تبریزی: دست از جراحی این بچه‌ بردارید

بروز شده : ٩-٠۴-١٣٩۴, ١١:٣۶    نسخه چاپی    
کمال تبریزی می‌گوید، جراحان وزارت ارشاد بچه‌اش را جراحی کردند چون اعتقاد داشتند که این بچه بیمار است.


کمال تبریزی شب گذشته ۷ تیرماه در مراسم اکران افتتاحیه فیلم «از رئیس جمهور پاداش نگیرید» حضور یافت تا درباره فیلمش سخن بگوید.

او با اشاره به هفت سال توقیف این فیلم گفت: «این روزها وقتی پیش دکتر می‌روم احساس می‌کنم حالم بهتر است. این اتفاق برای فیلم هم افتاده است. بعد از هفت سال متخصصان و جراحان مختلف وزارت ارشاد کارمان را جراحی کردند چون معتقد بودند این کودکی که متولد شده بیمار است.»

به گفته کارگردان مارمولک جراحان وزارت ارشاد معتقد بودند که بچه او نباید با بچه‌های دیگر در ارتباط باشد چون بیماری‌اش مسری است: «ولی ما معتقد بودیم این بچه سالم است و می‌تواند سلامت را به جامعه بدهد اما جراحان تمام اندام این بچه را جراحی کردند. خوشبختانه آنها به قلب بچه دست نزدند و قلبش سالم است. امیدوارم شما با قلب بچه ما ارتباط برقرار کنید.»

تبریزی یادی هم از مرحوم احمد آقالو کرد و گفت:‌ «کسانی که با زنده‌یاد آقالو کار کردند، می‌دانند که او شخصیت بسیار نازنین، مهربان و بزرگی داشت. او سال‌هاست که بین ما نیست اما ما در این فیلم در کنار احمد آقالو موقعیت‌های خیلی خوبی با هم داشتیم. امیدوارم روح زنده‌یاد احمد آقالو در سالن و در کنار عوامل فیلم «از رییس جمهور پاداش نگیرید» که از اکران فیلم بعد از ۷ سال خوشحال هستند، حضور داشته باشد.

او همچنین اظهار امیدواری کرد که جراحان مختلف دست از جراحی فیلم‌ها بردارند تا سینماگران بتوانند فیلم‌های‌شان را بدون جرح و تعدیل به مخاطبان نشان دهند.

رخشان بنی‌اعتماد، جهانگیر کوثری، رضا کیانیان، احسان کرمی و احمد مسجدجامعی از جمله میهمانان اولین اکران فیلم سینمایی «از رییس جمهور پاداش نگیرید» بودند.


منبع: خبرآنلاین

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۴-١٣٩۴, ١١:٣۶

   

پر مبحث ترین ها