سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پاسخ «محسن تنابنده» به مداح مشهور

بازیگر، طراح و بازیگردان سریال پایتخت می‌گوید به همه مخالفان احترام می‌گذارد ولی معتقد است پاسخ دادن به مداح مشهوری که چند وقت قبل عوامل این سریال را «ملعون» خوانده بود، کاری بی‌معنی است.

 

«محسن تنابنده» در یک گفت‌وگوی تصویری با شبکه تی وی پلاس، پاسخ جالبی به انتقادات حاج منصور ارضی از سریال پایتخت داده است.

تنابنده در بخشی از این مصاحبه گفته است: من به همه مخالفان احترام می‌گذارم ولی به نظرم پاسخ دادن به حاج منصور کاری بی‌معنی است.

به گزارش ایسنا، چند روز قبل حاج منصور ارضی - مداح مشهور تهران - در مسجد ارک از سریال «پایتخت 4» به شدت انتقاد کرد و با اشاره به سکانس مرده‌شورخانه در قسمت دوم این سریال، آن را «تمسخر مرگ» نامید و گفت: با این کارها معارف دینی را زیر سوال می‌برند و دین را به تمسخر گرفتند. یواش یواش به مبانی دین رخنه می‌کنند این ملعونین. مردم حواسشان باشد. به این فیلم‌ها نخندید.

telegram 19dey.com
دانیال    15 تیر 1394 09:05
ین نظرات مؤدبانه مردمه که سایت پخش میکنه. به نظر من باید حتما از این آقا شکایت کنن که هر کسی حد مرز خودش و دهنش رو بدونه و این دفعه هیچ رضایتی هم در کار نباشه(مثل بعضی ها که هفت تیر کشی کردن و امنیت جامعه رو به خطر انداختن و الآن دارن راست راست می گردن و شبی چند میلیون پول بایت به گریه انداختن مردم میگیرن)
  • +9

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠۴-١٣٩۴, ١٠:۴٨

   

پر مبحث ترین ها