سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامه نمایندگان به سرافراز: از مجریان و هنرمندان خاطی استفاده نکنید

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: این کمیسیون در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما خواستار شد که مصوبه شورای نظارت بر این سازمان در مورد استفاده نکردن از مجریان و هنرمندانی که در شبکه های اجتماعی تصاویر خلاف اخلاق منتشر کرده اند، اجرا شود.


حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی طاهری در توضیح جلسه روز یکشنبه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کمیسیون فرهنگی نامه ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما در حمایت از مصوبه اخیر شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما نوشته است مبنی بر اینکه اگر هنرمندان در شبکه های اجتماعی تصاویر خلاف اخلاق منتشر کرده اند نباید از آن‌ها به عنوان مجری و هنرمند استفاده شود.
 
وی ادامه داد: از آنجا که صدا و سیما نسبت به این مصوبه بی اعتنایی کرده است کمیسیون فرهنگی در این نامه ازآقای سرافراز خواست که نسبت به آن اقدام کند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی همچنین گفت که بخشی از ایرادات شورای نگهبان در مورد حمایت از طرح حمایت از مدیریت و احداث و تجهیز مساجد و نمازخانه ها مورد بررسی قرار گرفت که ادامه رسیدگی به آن به جلسه بعدی موکول شد.
 
طاهری در مورد موضوع بررسی طرح اداره صدا وسیما گفت: آقای سرافراز نسبت به این طرح نکاتی داشته‌اند مبنی بر اینکه در پیام رهبری به حکم ایشان چنین مواردی که در طرح آمده قید نشده است. ما از ایشان خواستیم که در جلسه حضور پیدا کنند این جلسه به تاخیر افتاد و قطعا در جلسه بعدی مورد رسیدگی قرار می گیرد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۴-١٣٩۴, ٠٢:۵٣

   

پر مبحث ترین ها