سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خاطرات عاشورایی امین تارخ از یک سریال تاریخی

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٩۴, ١٢:۵٩    نسخه چاپی    
مستند «پشت فرات» که با نگاهی به پشت صحنه و خاطرات تولید برترین مجموعه‌های تلویزیونی ویژه ماه محرم در شبکه مستند تولید شده است، در چهارم آبان ماه، سراغ سریال «معصومیت از دست رفته» می‌رود.

مجموعه «پشت فرات» به گفت‌وگو با داریوش فرهنگ، امین تارخ، فریبا کوثری و مصطفی تاری بازیگران مجموعه «معصومیت از دست رفته» و همچنین محمد مسعود تهیه کننده این سریال می‌پردازد.

 

همچنین تصاویری از پشت صحنه این مجموعه روی آنتن می رود و روند ساخت دکور و گریم بازیگران را با جزییات قابل توجهی نمایش می‌دهد.

 

«معصومیت از دست رفته» به کارگردانی داوود میرباقری، قصه‌ای مرتبط با عاشورای سال 61 هجری قمری دارد؛ زمانی که خزانه دار امین کوفه درگیر عشق قدیمی‌اش به حمیرای یهودی می شود. ماریای نصرانی، همسر او، در کشمکش بین عقل و عشق و اعتقادات، محور داستان قرار می‌گیرد و...

 

امین تارخ، فریبا کوثری، سارا خوئینی ها، داریوش فرهنگ، اکبر عبدی، داوود رشیدی، غلامحسین لطفی، ابراهیم آبادی، شادروان رضا کرم‌رضایی و... بازیگران این سریال هستند.

 

دو قسمت از مجموعه «پشت فرات» با محوریت سریال «معصومیت از دست رفته» در دو قسمت 60 دقیقه‌ای یکشنبه سوم آبان و دوشنبه چهارم آبان ساعت 23 از شبکه مستند پخش می‌شود.

 

منبع تسنیم

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٩۴, ١٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها