سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور ۳۱۰۰ خبرنگار در مراسم ۱۳ آبان

مراسم یوم الله سیزدهم آبان صبح چهارشنبه در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار می شود.

 

رئیس ستاد برگزاری این مراسم در نشست خبری با بیان اینکه مراسم یوم الله سیزدهم آبان ساعت 10 صبح چهارشنبه با حضور قشرهای مختلف مردم، دانشجویان و دانش آموزان برگزار می شود گفت: این مراسم در سراسر کشور با برنامه های متنوع و پرشور و با حضور حسینیان استکبار ستیز، بیداران بیدارگر و حافظان عزت ملی و منافع ملی برگزار می شود.

حسین کاشانی پور با اشاره به اینکه حدود 3 هزار و 100 خبرنگار، تصویر بردار و عکاس خبری مراسم باشکوه روز استکبار ستیزی را در تهران و شهرستان‌ها پوشش می دهند افزود: 510 خبرنگار مراسم تهران را پوشش خبری می دهند که 106 نفر آن‌ها از رسانه های خارجی هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی با بیان اینکه بیش از 20 هزار برنامه متنوع فرهنگی در قالب نمایشگاه های عکس، کاریکاتور، نقاشی، مستند، گرافیک و میزگردهای تخصصی تاریخی سیاسی با موضوع استکبار ستیزی برپا می‌شود گفت: دیدار با خانواده شهدای دانش آموز و راه اندازی کمپین های مختلف علیه استکبار از دیگر برنامه های این روز است.

کاشانی افزود: سخنران مراسم تهران حجت الاسلام رئیسی دادستان کل کشور است و اجرای سرود و مداحی نیز در این برنامه پیش بینی شده است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٨-١٣٩۴, ١٩:۴٩

   

پر مبحث ترین ها