سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طولانی‌ترین سریال تاریخ تلویزیون با 300 بازیگر +عکس

در طولانی‌ترین سریال تاریخ تلویزیون، 300 بازیگر در بیش از هزار لوکیشن جلوی دوربین رفتند.

سریال «کیمیا» که چهره‌های زیادی در آن حضور دارند 25 ماه پیش در شهر آبادان کلید خورد. آبادان، خرمشهر، مشهد، مهرشهر کرج، تهران، خاورشهر از جمله شهرهایی هستند که بیش از هزار لوکیشن و چهار هزار و ٥٠٠ دقیقه در آن‌ها تصویربرداری شده و بخشی از کار نیز در فرانسه و تفلیس گرجستان تولید شده است.

 

در سریال «کیمیا» مجموعه‌ای از بازیگران تهرانی و شهرستانی صاحب‌نام و تازه کار در کنار هم هنرنمایی کرده‌اند. بیش از ٣٠٠ بازیگر برای بازی در این سریال گریم شده و لباس عوض کرده‌اند. تمام این بازیگران دیالوگ داشته‌اند و حضورشان در قصه مثمر ثمر بوده و تعداد زیادی هنرور نیز با این سریال همکاری کرده‌اند.

 

80 بازیگر جزو بازیگران اصلی سریال هستند که برخی از آن‌ها حضور مستمر و طولانی مقابل دوربین داشته‌اند و برخی دیگر نیز حضوری کوتاهتر. اما همه این افراد از میان بهترین بازیگران کشور انتخاب شده‌اند.

 

 

«کیمیا» اولین مجموعه 110 قسمتی سیماست که مهراوه شریفی‌نیا در آن نقش اصلی داستان را ایفا می‌کند. این سریال در مرحله اول زندگی کیمیا را پیش از پیروزی انقلاب نشان می‌دهد، در مرحله دوم به زمان جنگ می‌رسد که در جنوب ایران تصویربرداری شده و در مرحله سوم سال‌های اخیر را نمایش می‌دهد.

 

سریال «کیمیا» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی جواد افشار از چهارم مهرماه ساعت 21:30 روی آنتن شبکه دو سیما رفته و با پخش ٣٠ قسمت از سریال با استقبال زیادی نیز از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.

 

منبع فارس 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٨-١٣٩۴, ١٨:٢٠

   

پر مبحث ترین ها