سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کمدی جدید برای تلویزیون در راه است

«شمعدونی» آخرین کار تلویزیونی محسن چگینی در مقام تهیه‌کنندگی بود. این مجموعه به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی اردیبهشت ‌94 از شبکه سه سیما روی آنتن رفت.محسن چگینی از ساخت یک سریال طنز جدید برای تلویزیون خبر داد و گفت: این سریال هم اکنون توسط علیرضا بذرافشان در حال نگارش است.

تهیه‌کننده «شمعدونی» و مجموعه‌های دیگری همچون «مسافران»، «دزد و پلیس»، «چهارخونه»، «ساختمان پزشکان»، «پژمان» و «شب‌های برره»، درباره مراحل نگارش این مجموعه و زمان کلید خوردن آن توضیح داد: تاکنون نگارش هفت قسمت از این مجموعه کمدی به سرانجام رسیده است.

چگینی همچنین از کلید خوردن این مجموعه طنز در سال 95 خبر داد.

او در پایان از این سریال که عنوان آن هنوز قطعی نشده است، به عنوان سریالی که برای شبکه سه سیما ساخته می‌شود، یاد کرد.

«شمعدونی» آخرین کار تلویزیونی محسن چگینی در مقام تهیه‌کنندگی بود. این مجموعه به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی اردیبهشت ‌94 از شبکه سه سیما روی آنتن رفت.

محسن چگینی در حال حاضر مشغول تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی است.

بذرافشان که در کارنامه کاری خود کارگردانی سریال‌هایی نظیر «نابرده رنج» و «هفت سنگ» را دارد، این روزها در حال نگارش این مجموعه‌ی طنز است.

آخرین ساخته بذرافشان در مقام کارگردان سریال «هفت سنگ» است که در ماه رمضان سال 93 از شبکه سه سیما پخش شد و مهدی سلطانی، پرویز پورحسینی، بهنام تشکر، الهام پاوه‌نژاد، شبنم مقدمی، فرناز رهنما، عزت الله مهرآوران، مهتاج نجومی، ارسلان قاسمی و ... در آن ایفای نقش کرده‌اند.


منبع: خبرگزاری ایسنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩۴, ١٢:٣۴

   

پر مبحث ترین ها