سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در مسابقات اذان/

چهار دانش آموز قمی حائز رتبه کشوری شدند

در این دوره تعداد هفت نفر از دانش آموزان قمی که در مرحله استانی برگزیده شده بودند، به مشهد مقدس اعزام شدند که در نهایت در بین 230دانش آموز از سراسر کشور، حائز چهار رتبه کشوری شدند.
سرپرست دانش آموزان قمی اعزامی به بیستمین دوره مسابقات اذان کشوری از کسب چهار رتبه کشوری توسط دانش آموزان قمی در این دوره از مسابقات خبر داد.

جلال خدامحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بیستمین دوره مسابقات اذان کشوری بیان داشت: این دوره از مسابقات با عنوان یادواره موذن خراسانی مرحوم محمد آقاتی در شهر مشهد برگزار شد که استان قم در این دوره توانست چهار عنوان کشوری را کسب کند.

وی اضافه کرد: این دوره مسابقات در چهار مرحله آموزشگاهی در آذرماه 89، منطقه ای و ناحیه ای در اسفندماه 89، استانی در اردیبهشت 90 و کشوری از دوازدهم تا پانزدهم تیرماه جاری مخصوص دانش آموزان پسر برگزار شد.

موفقیت دانش آموزان قمی در بین 230 شرکت کننده از سراسر کشور

خدامحمدی در خصوص دانش آموزان اعزامی به این مسابقات گفت: در این دوره تعداد هفت نفر از دانش آموزان قمی که در مرحله استانی برگزیده شده بودند، به مشهد مقدس اعزام شدند که در نهایت در بین 230دانش آموز از سراسر کشور، حائز چهار رتبه کشوری شدند.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات سید صادق کاظمی و محمد مهدی فیضی پور به ترتیب از دوره راهنمایی تحصیلی حائز رتبه های اول و دوم شدند و در دوره متوسطه تحصیلی و پیش دانشگاهی نیز محمدرضا شیرازی و امیرحسین قمی موفق به کسب عنوان های دوم و چهارم شدند.

سرپرست دانش آموزان قمی اعزامی به بیستمین دوره مسابقات اذان کشوری یادآور شد: در مجموع نیز دانش آموزان قمی در این دوره از مسابقات رتبه اول کشوری را کسب کردند.

وی با اشاره به دوره قبلی مسابقات اذان کشوری گفت: در دوره گذشته قم توانست تنها یک رتبه دومی را کسب کند اما امسال جهش بسیار خوبی اتفاق افتاد و دانش آموزان قمی موفق به کسب چهار رتبه کشوری شدند و یکی از دلایل مهم آن نیز برگزاری کلاس های آمادگی برای این دانش آموزان بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٠, ١۵:۵٨

   

پر مبحث ترین ها