سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون فرهنگی بنیادشهید و امور ایثارگران قم خبرداد:

راهیابی 50 نفر از قاریان و حافظان قرآن کریم قم به مرحله کشور

مسابقات قرآنی مرحله کشوری در چهار دوره بین برادران ایثارگر در دو تاریخ ۲۸و ۳۱تیرماه و برای بانوان ایثارگر شامل همسران و فرزندان دختر به ترتیب در تاریخ چهارم و هفتم مرداد ماه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی بنیادشهید و امور ایثارگران قم گفت: تعداد ۵۰نفر از قاریان و حافظان شاهد و ایثارگر قم آماده حضور در مسابقات کشوری می‌شوند.
مهدی پهلوانی افزود: مسابقات قرآن کریم هر ساله با حضور فرزندان و همسران شهدا، جانبازان و خانواده ایشان برگزار می‌شود که امسال دوهزار ایثاگر در مرحله منطقه‌ای باهم به رقابت پرداختند که از این تعداد ۲۰۰نفر موفق به راهیابی به مسابقات استانی شدند.

 وی انس با قرآن و آشنایی با مفاهیم قرآنی و بکارگیری فرامین قرآن در زندگی و شناخت استعدادهای قرآنی و پرورش این استعداد‌ها را از اهداف مسابقات قرآنی برشمرد و اضافه کرد: این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت، تفسیر و مفاهیم قرآن کریم این کتاب آسمانی و هدایت گر بشر در مشهد مقدس برگزار شد.
 
وی ادامه داد: مسابقات قرآنی مرحله کشوری در چهار دوره بین برادران ایثارگر در دو تاریخ ۲۸و ۳۱تیرماه و برای بانوان ایثارگر شامل همسران و فرزندان دختر به ترتیب در تاریخ چهارم و هفتم مرداد ماه برگزار می‌شود.

 وی افزود: سال گذشته سه نفر از ایثارگران استان قم موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم کشوری شدند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۴-١٣٩٠, ٠١:١٣

   

پر مبحث ترین ها