سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در راستاي توليد، آموزش و اكران فيلم‌ها؛

خانه سينماگران قم تاسيس مي‌شود

بروز شده : ۶-٠۵-١٣٩٠, ٠١:۴٩    نسخه چاپی    
از شش سال گذشته طرح تاسيس خانه سينماگران استان مطرح شد كه به دليل مشكلاتي راه‌اندازي آن به تعويق افتاد ولي در سال جاري آغاز به كار خانه سينماگران قم در دستور كار قرار گرفته و در راستاي ارائه خدمات سينمايي تاسيس مي‌شود.
 نماينده خانه سينماگران قم از تاسيس خانه سينماگران قم در راستاي توليد، آموزش و اكران فيلم‌ها خبر داد.

سيدامير طباطبايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، با اشاره به تشكيل خانه سينماگران قم اظهار داشت: اين نهاد به منظور توليد، آموزش و اكران فيلم‌ها تاسيس شده و اكنون مراحل قانوني راه‌اندازي را سپري مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: اين انجمن در استانداردسازي آموزش، توسعه و رونق توليد و افزايش كيفيت نمايش آثار سينمايي در قم تاثيرگذار است.
نماينده خانه سينماگران قم عنوان داشت: نياز ايجاد خانه سينماگران با توجه توسعه امكانات سمعي و بصري در قم و گسترش نيروي انساني در اين زمينه احساس شد.
وي با اشاره به مراحل و مقدمات تاسيس اين نهاد گفت: از شش سال گذشته طرح تاسيس خانه سينماگران استان مطرح شد كه به دليل مشكلاتي راه‌اندازي آن به تعويق افتاد ولي در سال جاري آغاز به كار خانه سينماگران قم در دستور كار قرار گرفته و در راستاي ارائه خدمات سينمايي تاسيس مي‌شود.
طباطبايي در پايان گفت: اشخاصي حقوقي و داراي مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در زمينه سه حوزه آموزش، توليد و سينما هستند در خانه سينماگران عضو شده و از خدمات اين نهاد بهره‌مند مي‌شوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۵-١٣٩٠, ٠١:۴٩

   

پر مبحث ترین ها