سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جرائم دیر کرد وامهای کشاورزی در صورت پرداخت اصل وام ،بخشیده می شود

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ٠١:٠٧    نسخه چاپی    
در سه ماهه ابتدای سال زراعی جاری نیز به 125 مورد خسارت مبلغ 650 میلیون ریال غرامت پرداخت شده است .
گناباد- ایرنا - رییس بانک کشاوری شعبه مرکزی گناباد گفت: در صورت تسویه حساب و مختومه شدن پرونده وام مشتریان ،جرائم دیر کرد آن تا سقف 500 میلیون ریال در این شعبه بخشیده می شود.

به گزارش ایرنا، مهدی مهرانپور روز شنبه در جمع تعداد از کشاورزان گناباد افزود: این بخشودگی براساس بخشنامه بانک مرکزی و به منظور حمایت از تولید و اشتغال به بانکها و موسسات مالی اعتباری دولتی دارای مجوز از بانک مرکزی صورت می گیرد.

وی گفت : این بانک ها پس از تایید هیات مدیره و با درخواست متقاضی می توانند اصل و سود اعم از سود قبل و بعد از سر رسید تسهیلات گذشته و معوقه پرداختی به اشخاص حقیقی و حقوقی که در پرداخت اقساط به دلایلی موجه دچار مشکل شده اند و قادر به باز پرداخت نیستد برای یک بار و تا پنج سال تقسیط و از سر فصل مطالبات سر رسید گذشته و معوق خارج نمایند.

وی گفت:در 9 ماهه سال جاری دو هزار و 557 فقره تسهیلات با مبلغ 181 میلیارد و 515 میلیون ریال در بخش کشاورزی و دامی توسط این شعبه پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: در سال زراعی گذشته برای چهار و 114فقره خسارت 14 میلیارد ریال به افرادی که محصولات کشاورزی و دامی آنها خسارت وارد شده و بیمه بودند،غرامت پرداخت گردید.

وی اضافه کرد: در سه ماهه ابتدای سال زراعی جاری نیز به 125 مورد خسارت مبلغ 650 میلیون ریال غرامت پرداخت شده است .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ٠١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها