سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ثروتمندان یارانه‌بگیر جریمه می‌شوند

بروز شده : ٧-١١-١٣٩٢, ١٩:٢٠    نسخه چاپی    
رقم تعیین شده هر سال متناسب با تورم،‌ خط فقر و شاخصه‌های مربوطه از سوی دولت تعیین می‌شود.
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از تصویب پیشنهادی در کمیسیون تلفیق خبر داد که بر اساس آن ثروتمندان یارانه‌بگیر در سال آینده جریمه می‌شوند.

غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: به موجب مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، یارانه نقدی صرفا به سرپرستان خانوارهای نیازمند متقاضی، پرداخت خواهد شد که مجموعه درآمد سالیانه آنها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت باشد و در موعد تعیین شده به مراکز ثبت‌نام مراجعه کنند.
نماینده مردم رشت در مجلس اضافه کرد که رقم تعیین شده هر سال متناسب با تورم،‌ خط فقر و شاخصه‌های مربوطه از سوی دولت تعیین می‌شود.
وی افزود: بر اساس این مصوبه چنانچه بعد از تحقیق و بررسی اموال و حساب‌های بانکی مشخص شد که اشخاص با درآمد بیشتر از مبلغ فوق اقدام به دریافت یارانه کرده‌اند به میزان سه برابر یارانه دریافتی جریمه خواهند شد.

به گفته این عضو کمیسیون تلفیق، این مصوبه به پیشنهاد کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 در کمیسیون تلفیق به تصویب رسید و به عنوان یک بند به تبصره 21 (مربوط به هدفمندی) الحاق شد.
telegram 19dey.com
ع غ    7 بهمن 1392 19:25
مثلا یه زوج کارمند هم که جمعا بیش از 2ملیون میگیرن هم باید.....
  • 0
ناظری    8 بهمن 1392 07:58
بابا حق هر ایرانی است که از ثروت ملی استفاده کند وقتی که فقرا توی خانهاشان نشسته بودند ثروتمندان شب و روز کار می کردند و زحمت کشیده اند قبلا انصراف از یارانه اختیاری بود حالا می گید جریمه هم دارد پس معلوم میشه که اوضاع ایران با این همه نفت و ثروت خدادادی خیلی وخیم است
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩٢, ١٩:٢٠

   

پر مبحث ترین ها