سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس شورای اصناف کشور:

بیست هزار واحد صنفی برای توزیع سبد کالایی تجهیز شده‌اند

هم اکنون ۴ درصد از کل هزینه یک سبد کالایی ۸۰ هزار تومانی به واحد‌های توزیع سبد کالا اختصاص می‌یابد و ما هم پیشنهاد دادیم همین سود را به واحد‌های صنفی توزیع کننده پرداخت کنند.
رییس شورای اصناف کشور:
بیست هزار واحد صنفی برای توزیع سبد کالایی تجهیز شده‌اند
19دي: رییس شورای اصناف کشور از تجهیز ۲۰ هزار واحد صنفی برای توزیع سبد کالایی خبر داد و گفت: در انتظار اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت برای توزیع این سبد هستیم و ۱۰۰ هزار واحد صنفی در کل کشور این آمادگی را دارند.
قاسم نوده فراهانی در گفتگو با ایلنا در خصوص آخرین اخبار از سبد کالایی اظهار داشت: پیش از اجرای طرح سبد کالایی ما پیش بینی مشکلات توزیع آن را کرده بودیم و بر این اساس از چهل روز پیش پیشنهاد خود را جهت همکاری در توزیع سبد کالایی به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کردیم و در نامه‌ای که به وزیر صنعت ارسال کردیم آمادگی شورای اصناف را برای تجهیز ۱۰۰ هزار واحد صنفی در کل کشور بیان کردیم.
نوده فراهانی خاطر نشان کرد: مشکلات توزیع و همچنین زمان بر بودن بسته بندی برخی از کالا‌ها نظیر پنیر و تخم مرغ که بعضا با تخریب كالاها همراه بود باعث شد کالاهایی نظیر چای، ماکارانی و شکر که محصولاتی خشک و با بسته بندی مناسب هستند در مرحله دوم جایگزین پنیر و تخم مرغ شوند.
وی افزود: از روز چهارشنبه که بخشی از توزیع سبد کالا به اصناف داده شد۲۰ هزار واحد صنفی را تجهیز کردیم.
رییس شورای اصناف تصریح کرد: هم اکنون ۴ درصد از کل هزینه یک سبد کالایی ۸۰ هزار تومانی به واحد‌های توزیع سبد کالا اختصاص می‌یابد و ما هم پیشنهاد دادیم همین سود را به واحد‌های صنفی توزیع کننده پرداخت کنند.
وی با بیان اینکه هم اکنون نیز برخی از واحد‌های صنفی ما در استان‌ها مشغول فعالیت و کمک رسانی هستند گفت: اصناف آمادگی کامل برای توزیع سبد کالایی دارد و در انتظار اعلام وزرات صنعت، معدن و تجارت هستیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ٢١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها