سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تمامی اقلام سبد کالایی تاریخ روز است

کلیه مرغ‌ها برای حمایت از تولید داخل از مرغداران داخلی خریداری شده و ذخیره شده‌اند و مرغ‌های وارداتی سال گذشته نبوده‌اند زیرا در سال گذشته ما حتی با بحران مرغ نیز مواجه بوده‌ایم
گزارشی مبنی بر عدم توزیع برخی از كالاها داده نشده و مردم در صورت مشاهده چنین مواردی می‌توانند به شماره ۱۲۴ برای رسیدگی به این امور تماس حاصل كنند.
یک منبع آگاه در وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این پرسش که آیا تاریخ درج شده بر روی اقلام ارائه شده در سبد کالایی به تاریخ انقضاء نزدیک است یا خیر اظهار داشت: تقریبا همه اقلام این سبد تاریخ روز است به عنوان مثال تخم مرغ و پنیر آن تاریخ روز است و روغن با فاصله یک هفته‌ای و مرغ‌ها نیز‌‌ همان مرغ‌های منجمدی است که روزانه در بازار توزیع می‌شوند.

وی با انتقاد از برخی رسانه‌ها در مورد انتشار اخبار کذب در مورد مرغ‌های منجمد وارداتی گفت: کلیه مرغ‌ها برای حمایت از تولید داخل از مرغداران داخلی خریداری شده و ذخیره شده‌اند و مرغ وارداتی سال گذشته نبوده‌اند که بین مردم توزیع شود زیرا در سال گذشته ما حتی با بحران مرغ نیز مواجه بودیم و تنها كالای وارداتی در این سبد برنج است.
وی در خصوص تغییر در محتویات سبد کالایی در مرحله دوم نیز افزود: چنین موضوعی در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار ندارد و فعلا همین كالاهای كنونی توزیع می شوند.
این منبع آگاه در وزارت صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به این پرسش که چرا در برخی از مراکز توزیع کالا ناقص بدست مردم می‌رسد و می‌گویند مجددا مراجعه کنند افزود: چنین گزارشی به ما نشده و کلیه اقلام به مراکز پخش توزیع شده و مردم در صورت مشاهده چنین مواردی می‌توانند به شماره ۱۲۴ برای رسیدگی به این امور تماس حاصل كنند و این موضوع را گزارش دهند.
telegram 19dey.com
شایان    23 بهمن 1392 16:08
آفرین همه مردم را سرکار گذاشته اید . مرحبا به نانی که می خورید .نان در خون مردم کردن و خوردن هنر نیست هنرمندان بی خرد
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩٢, ١۵:١۴

   

پر مبحث ترین ها