سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سهمیه بندی بنزین در فاز دوم هدفمندی ادامه می یابد

غلامرضا کاتب اظهار داشت: دولت قدم های اولیه را برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها برداشته و در این راستا قیمت آب و برق و گاز خانگی حدود 25 درصد افزایش یافته است.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سناریوی دولت برای اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها گفت: در فاز دوم هدفمندی یارانه ها قیمت بنزین دو نرخی خواهد بود و قیمت بنزین سهمیه ای حدود 700 تومان و قیمت بنزین آزاد حدود 1000 تومان خواهد بود.

غلامرضا کاتب در گفتگو با مهر اظهار داشت: دولت قدم های اولیه را برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها برداشته و در این راستا قیمت آب و برق و گاز خانگی حدود 25 درصد افزایش یافته است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی این افزایش قیمت را در راستای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها خواند و ادامه داد: قیمت بنزین در فاز دوم هدفمندی دو نرخی خواهد بود و سهمیه بندی ادامه دارد.

وی افزود: در این ساز و کار قیمت بنزین آزاد بالاتر از 1000 تومان نخواهد بود و قیمت بنزین سهمیه ای هم حدود 700 تومان است.

به گزارش مهر رئیس جمهور چندی پیش اعلام کرد که اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها از اردیبهشت ماه سال 92 آغاز می شود. مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال 93 دولت را مکلف به اجرای فاز دوم هدفمندی یارنه ها کرد. از 20 فروردین ماه ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی آغاز خواهد شد. دولت قصد دارد دهک های پر درآمد را از دریافت یارانه نقدی حذف کند.
telegram 19dey.com
رضا    1 اردیبهشت 1393 15:26
متاسفم برااین دولت کریمه
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها