سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قبض نجومی برق دریافت کرده‌اید، به ادارات برق مناطق مراجعه کنید

بدیهی است سرمایه اصلی صنعت برق کشور، اعتماد مشترکان بوده و توانیر با دقت و حساسیت بیشتری صدور قبوض آتی را پایش و کنترل خواهد کرد.
مهر نوشت: شرکت توانیر با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به مشترکانی که قبوض نجومی دریافت کرده و یا با ابهام و پرسش درباره قیمت‌گذاری با تعرفه‌های جدید روبرو بوده، درخواست کرد: مشترکان به ادارات توزیع برق مناطق مراجعه کنند.

با صدور اولین قبوض برق پس از اجرای فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت توانیر خطاب به برخی از مشترکان که قبوض نجومی دریافت کرد‌ اند، توصیه‌هایی را مطرح کرد.
بر اساس این اطلاعیه که توسط توانیر منتشر شده، از مشترکان برق خانگی درخواست شده است که در صورت پرسش و یا ابهام در نحوه قیمت‌گذاری فروش برق به امور مشترکان ادارات توزیع برق که شماره تماس و نشانی آن‌ها در پشت قبوض درج شده، مراجعه کنند.

توانیر تاکید کرده است: با توجه به پرسش‌ها و ابهام برخی مشترکان برق مصرفی خانگی، مبنی بر وجود اشتباه در معدودی از قبوض صادره اخیر، به آگاهی مشترکین می‌رساند، این گونه موارد به دقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و موارد اشتباه احتمالی اصلاح و مابه التفاوت در قبوض بعدی اعمال خواهد شد.

بدیهی است سرمایه اصلی صنعت برق کشور، اعتماد مشترکان بوده و توانیر با دقت و حساسیت بیشتری صدور قبوض آتی را پایش و کنترل خواهد کرد.
در همین حال حمید چیت چیان وزیر نیرو اخیرا با اشاره به افزایش ۲۴ درصدی تعرفه برق مشترکان خانگی از اسفند ماه سال گذشته تاکید کرده است: بهای آب و برق مشترکان خانگی تا پایان سال ۹۳ گران نخواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٢١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها