سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آزادسازی قیمت بلیت هواپیما از 28 اردیبهشت

عمده مشکل این ایرلاین ها اقتصادی است که با مشکلاتی که در بدهی سوخت، گرانی ارز و نبود قطعات روبرو هستند مجبورند که پرواز ها را چارتر کنند.
قائم مقام وزیر راه در امور هوانوردی و هواشناسی از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما از 28 اردیبهشت خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی نوریان در نشست خبری در پاسخ به پرسش مهر از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما از 28 اردیبهشت خبر داد و گفت: طرح آزادسازی نرخ و مسیر هوایی به اجرا گذاشته می شود که در حال حاضر شرکت های ایران ایر، ماهان و آسمان شرایط اجرای این قانون را دارند.

وی با بیان این که در آزادسازی، دسته بندی مسافران خواهیم داشت، گفت: این سه شرکت به مابقی شرکت‌ها هم کمک می کنند، زیرا شرکت های باقی مانده عموماً چارتری هستند و پرواز منظم ندارند و در حال حاضر هم آژانس ها بلیت های این شرکت ها را می فروشند.

قائم مقام وزیر راه در امور هوانوردی و هواشناسی با بیان این که چارتری حذف نمی شود، گفت: عمده مشکل این ایرلاین ها اقتصادی است که با مشکلاتی که در بدهی سوخت، گرانی ارز و نبود قطعات روبرو هستند مجبورند که پرواز ها را چارتر کنند.

نوریان با اشاره به اینکه ما می خواهیم فروش بلیت را نظام مند کنیم بیان کرد: در شیوه جدید مسافران قدرت انتخاب خدماتی مانند غذا و حمل بار را به هواپیما دارند بنابراین قیمت بلیت متغیر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١٨:٣۴

   

پر مبحث ترین ها