سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورابراهیمی:

دولت در موضوع رانت ۶۵۰ میلیون یورویی شفافیت را رعایت کند

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۵۵    نسخه چاپی    
حالا اگر یک مورد تخلف کرد چه اشکالی دارد دولت با جسارت اعلام کند که با متخلف برخورد کرده است و اگر هم تخلفی صورت نگرفته است، اعلام کند که نیست مثلاً نمایندگان اشتباهاً این موضوع را پیگیری کردند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما از دولت این است که همان‌طور که با رویکرد شفافیت اطلاعات و بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و رانت‌خواری سر کار آمده است، امروز نیز در این عرصه شفافیت را رعایت کند.

محمدرضا پورابراهیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به بررسی پرونده رانت 650 میلیون یورویی، اظهار داشت: باید مسایل اقتصادی توسط افراد چه در دولت و چه در مقام وزیر از شفافیت و سلامت برخوردار باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا دولتی که مدعی بود فساد در دولت گذشته بوده است، به موضوع رانت 650 میلیون یورویی توجه نمی‌کند، گفت: بهترین پاسخ را دولت می‌تواند بدهد که چرا علی‌رغم اینکه از فساد در دولت قبلی انتقاد می‌کرد امروز وقتی بحثی مانند رانت 650 میلیون یورویی را مطرح می‌شود، با خاطی شفاف برخورد نمی‌کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: انتظار ما از دولت این است که همان‌طور که با رویکرد شفافیت اطلاعات و بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و رانت‌خواری بر سر کار آمده است، امروز نیز در این عرصه شفافیت را رعایت کند.

پورابراهیمی یادآور شد: حالا اگر یک مورد تخلف کرد چه اشکالی دارد دولت با جسارت اعلام کند که با متخلف برخورد کرده است و اگر هم تخلفی صورت نگرفته است، اعلام کند که نیست مثلاً نمایندگان اشتباهاً این موضوع را پیگیری کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:۵۵

   

پر مبحث ترین ها