سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تصادف اتوبوس شرکت واحد در اتوبان کرج - تهران

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩٣, ١٠:٣٩    نسخه چاپی    
در این حادثه که یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد واژگون شده بود، 32 مسافر مصدوم شده بودند که 5 تن از این حادثه دیدگان به دلیل شدت جراحت توسط بالگرد به مراکز درمانی منتقل شدند.
صبح امروز یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج – تهران حادثه آفرید.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ اسفندیاری گفت: صبح امروز یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در کیلومتر باند جنوبی مسیر غرب به شرق اتوبان کرج – تهران از مسیر خود منحرف و با حفاظ جاده(گاردیل) برخورد می کند.

به گفته این مقام مسئول انتظامی بلافاصله ماموران راهنمایی رانندگی به محل حادثه اعزام شدند که در بررسی های اولیه مشخص شد در این حادثه تا کنون بیش از 10 مسافر مصدوم شده اند.
جانشین رئیس پلیس راه کشور خاطر نشان کرد: علت حادثه و همچنین تعداد مجروحین کماکان در دست بررسی است و بار ترافیکی سنگینی در حال حاضر در این محدوده حاکم است.

حال 5 تن از مصدومان وخیم است
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره این خبر به خبرنگار ما گفت: به دنبال این حادثه در منطقه گرمدره به جز ایستگاه آتش نشانی همان منطقه، 4 ایستگاه آتش نشانی نیز از تهران عازم محل حادثه شدند.

وی افزود: در این حادثه که یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد واژگون شده بود، 32 مسافر مصدوم شده بودند که 5 تن از این حادثه دیدگان به دلیل شدت جراحت توسط بالگرد به مراکز درمانی منتقل شدند.
به گفته ملکی از این تعداد حادثه دیده به غیر از 16 تن حال عمومی سایر مصدومان رضایت بخش است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩٣, ١٠:٣٩

   

پر مبحث ترین ها