سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستورالعمل جدید فروش خودرو بزودی توسط دولت ابلاغ می شود

در حال حاضر روند برررسی دستور العمل شرایط فروش خودرو در شورای سیاستگذاری خودرو مراحل نهایی خود را پشت سر می گذارد و به زودی با تصویب هیأت دولت ابلاغ آن صورت خواهد گرفت.
معاون کالاهای فلزی سازمان حمایت با بیان اینکه این سازمان مسؤل ابلاغ دستورالعمل جدید شرایط فروش خودرو نیست، گفت: این دستور العمل پس از تصویب شورای سیاستگذاری خودرو در آینده نزدیک توسط هیأت دولت ابلاغ خواهد شد.

شهرام میر آخرلو در گفت‌وگو با تسنیم ، درباره زمان دقیق ابلاغ دستور العمل جدید شرایط فروش خودرو ، اظهار داشت: برخلاف برخی اظهارات مبنی بر اینکه سازمان حمایت باید دستور العمل شرایط فروش خودرو را ابلاغ کند باید بگویم بررسی این دستورالعمل با وزارت صنعت است.

وی با اشاره به اینکه دستور العمل جدید شرایط فروش خودرو باید نخست در شورای سیاست گذاری خودرو به تصویب نهایی برسد، افزود: پس از تصویب شورای سیاستگذاری خودرو دستور العمل به هیأت دولت ارائه می شود و پس از تأیید ابلاغ خواهد شد.

معاون کالاهای فلزی سازمان حمایت اضافه کرد: در حال حاضر روند برررسی دستور العمل شرایط فروش خودرو در شورای سیاستگذاری خودرو مراحل نهایی خود را پشت سر می گذارد و به زودی با تصویب هیأت دولت ابلاغ آن صورت خواهد گرفت.

پیش از این امیرحسین قناتی مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت درباه دستور العمل جدید شرایط فروش خودرو که قرار بود ابلاغ شود، اظهار داشت: این موضوع نهایی شده است و به زودی توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندکان ابلاغ خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٣, ١٨:٢٩

   

پر مبحث ترین ها