سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قیمت زولبیا و بامیه درجه یک 8500 تومان تعیین شد

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:٠٠    نسخه چاپی    
امسال قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک برای ماه مبارک رمضان 8500 تومان و درجه 2 هشت هزار تومان برای استان تهران مصوب و تعیین شده است.
عضو هیات مدیره اتحادیه قنادان کشور گفت: امسال قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه درجه یک برای ماه مبارک رمضان 8500 تومان و درجه 2 هشت هزار تومان برای استان تهران مصوب و تعیین شده است.

محمد نصرتی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه، قیمت زولبیا و بامیه در سطح شهرهای مختلف متفاوت است افزود: نرخ این نوع شیرینی در شهرهایی مثل اصفهان، تبریز، شیراز و دیگر شهرهای بزرگ قیمت ها مشابه تهران است.
وی تصریح کرد: قیمت های پیشنهادی خودمان را به کمیسیون نرخ اتاق اصناف ارسال کردیم که پس از بررسی و تصویب آنها این نرخ به تصویب رسید و اعلام شد.

وی گفت: سال گذشته در ماه مبارک رمضان هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک هفت هزار تومان و درجه 2 به قیمت 6500 تومان به فروش می رسید.
نصرتی با بیان اینکه رضایت مردم در اولویت برنامه های ما قرار دارد، افزود: در صورتی که مردم در خصوص قیمت یا کیفیت محصولات عرضه شده در قنادی ها و شیرینی فروشی های تهران شکایتی داشته باشند، می توانند با شماره تلفن 66944411 و 66944499 و در شهرستان ها با اتحادیه مربوطه تماس بگیرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩٣, ٢٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها