سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هنوز سیاست‌ دولت برای مسکن دهک‌های پایین جامعه مشخص نیست

دو ماه پیش اعلام شد طرح جامع 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فکر می‌کنم هم‌اکنون مراحل نهایی این طرح در حال طی شدن است. امیدواریم این مراحل طی شده و به اتمام برسد و ببینیم واقعا این طرح چه نقاط قوت و ضعفی دارد که درباره آن اظهارنظر کنیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این‌که هنوز سیاست‌های دولت در خصوص مسکن دهک‌های پایین جامعه مشخص نیست، گفت: سرعت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام طرح مسکن مهر کُند است.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: یکی از گلایه ها به وزارت راه و شهرسازی این است که هنوز سیاست‌های دولت در خصوص مسکن دهک‌های پایین جامعه مشخص نشده است.
وی تصریح کرد: به‌طور مرتب پیگیر این موضوع هستیم. آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این باره گفته که برای تهیه طرح جامع مسکن، مشاور استخدام شده است.

وی ادامه داد:‌ دو ماه پیش اعلام شد طرح جامع 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فکر می‌کنم هم‌اکنون مراحل نهایی این طرح در حال طی شدن است. امیدواریم این مراحل طی شده و به اتمام برسد و ببینیم واقعا این طرح چه نقاط قوت و ضعفی دارد که درباره آن اظهارنظر کنیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس درباره طرح مسکن مهر نیز گفت: در مسکن مهر واحدهایی که نیمه‌کاره بود در حال پیگیری است، اما سرعت این کار کُند است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها