سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استقبال از جشنواره فروش پاییزی سایپا

بروز شده : ٢-٠٧-١٣٩٣, ١۵:۵٧    نسخه چاپی    
جشنواره فروش پاییزی گروه سایپا، شامل پیش فروش، فروش فوری و فروش فوری اعتباری جهت عرضه هر چه بهتر محصولات گروه سایپا می باشد و این شرایط متفاوت سبب استقبال و ثبت نام گسترده مشتریان شده است.
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از استقبال چشمگیر و کم نظیر مشتریان از جشنواره فروش پاییزی محصولات گروه خودروسازی سایپا خبر داد.

به گزارش سایپا نیوز، حسن فروزانمهر- مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر افزود: جشنواره فروش پاییزی گروه سایپا، شامل پیش فروش، فروش فوری و فروش فوری اعتباری جهت عرضه هر چه بهتر محصولات گروه سایپا می باشد و این شرایط متفاوت سبب استقبال و ثبت نام گسترده مشتریان شده است.

وی با اشاره به تنوع شرایط فروش که در این جشنواره ایجاد شده افزود: در این شرایط جدید فروش، تسهیلات ویژه ای برای مشتریان در نظر گرفته شده و علاوه بر محصولات سایپا 151، تیبا، آریو، پارس تندر و محصولات پلتفرم x100، فروش خودروهای چانگان Cs35 و Eado نیز جاری شده است.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی www.saipagroup.ir و نمایندگی های فروش سایپا در سراسر کشور جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، پذیرای علاقمندان و مشتریان این گروه خودرو سازی می باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٧-١٣٩٣, ١۵:۵٧

   

پر مبحث ترین ها