سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جزییات حضور مدیران نفتی در پرونده بابک زنجانی

اسم ایشان در این پرونده مطرح است اما کس دیگری نبوده است؛ البته برای تکمیل شدن پرونده بازپرسی‌ها از برخی مدیران انجام و اطلاعات گرفته می‌شود.
وزیر نفت از تصمیم‌گیری برای معرفی قراردادهای جدید نفتی و تعدای پروژه در کنفرانس لندن خبر داد و به جزییاتی از حضور مدیران نفتی در پرونده بابک زنجانی اشاره کرد.

بیژن زنگنه در گفت‌گو با ایسنا، در پاسخ به این‌که آیا در صورتی که مذاکرات ایران و 1+5 به نتیجه نرسد، همچنان رونمایی از قراردادهای جدید نفتی ایران به تعویق خواهد افتاد؟ اظهار کرد:در مورد این قراردها بحث رونمایی به آن صورت مطرح نیست بلکه بیشتر هدف معرفی قراردادهای جدید در کنفرانس لندن است اما نمی دانم، این موضوع را باید به وقت خودش اعلام کنیم.

وی با اشاره به این‌که فعلا طبق قراری که گذاشته‌ایم جلو می رویم، ادامه داد: در کنفرانس لندن قراردادهای جدید و تعدادی پروژه را معرفی خواهیم کرد.

وزیر نفت همچنین درباره اینکه گفته می‌شود تعدادی از مدیران نفتی که در پرونده بابک زنجانی دخالت داشته‌اند همچنان بر سر کار هستند، تصریح کرد:از مدیران نفتی که سر کار هستند کسی در این پرونده دخالت نداشته است.

زنگنه همچنین در باره س.ج، از مدیران نفتی که نامش در این پرونده مطرح می‌شود، گفت: اسم ایشان در این پرونده مطرح است اما کس دیگری نبوده است؛ البته برای تکمیل شدن پرونده بازپرسی‌ها از برخی مدیران انجام و اطلاعات گرفته می‌شود.

وی در پایان درباره اینکه آیا این مدیر ارشد نفتی که نامش در پرونده مطرح شده همچنان بازداشت است؟ تصریح کرد:من اسم بازداشت کسی را نمی‌برم؛ زیرا هیچ جا چنین چیزی را نگفته اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩٣, ١۵:١١

   

پر مبحث ترین ها