سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ورود محصول جدید به بازار خودرو

پروژه تولید خودرو آسا از بهمن ماه سال 92 آغاز شده و تولید آزمایشی آن در مهرماه امسال کلید خورد و در آبان ماه 93 شاهد ارائه این محصول به بازار هستیم.
مدیرعامل شرکت بهمن موتور از ورود خودروی آسا به بازار خبر داد و گفت: این خودرو مدل سال 2014 شرکت FAW بوده که تولید آزمایشی آن از مهرماه کلید خورده است.

داوودزاده در جمع خبرنگاران گفت: شرکت FAW اولین خودروساز چین است که با 50 میلیارد دلار سرمایه در گردش و 120 هزار نفر نیروی انسانی یکی از قطب های اصلی خودروساز این کشور به شما رمی رود و با خودروسازان برتر جهانی از جمله فولکس واگن، مزدا، آئودی و جنرال موتورز همکاری داشته و محصولات مشترکی را تولید می کند.

وی افزود: پروژه تولید خودرو آسا از بهمن ماه سال 92 آغاز شده و تولید آزمایشی آن در مهرماه امسال کلید خورد و در آبان ماه 93 شاهد ارائه این محصول به بازار هستیم.
این مقام مسئول ادامه داد: این خودرو مدل سال 2014 این شرکت چینی است که با موتور 1800 و سازگار را محیط زیست تولید شده و قابلیت ارتقا به استاندارد یورو 5 را نیز دارد.

به گفته داوودزاده، این خودرو مجهز به گیربکس تیپ ترونیک 6 سرعته ژاپنی است و در آن از بدنه پلت فورم مزدا 6 استفاده شده، ضمن اینکه طراحی ظاهری بدنه نیز توسط یک شرکت ایتالیایی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: این خودرو مجهز به چهار ایربگ سنسور دنده عقب، کروک کنترل و آپشن های به روز است که در کشور چین و در کلاس خود گران ترین خودروی بازار این کشور به شمار می رود.

داوودزاده ابراز امیداری کرد که با همکاری این شرکت چینی بتواند در سال آینده مدل های جدیدی را به سبد محصولات اضافه کرد.
به گزارش مهر، داوودزاده خاطرنشان کرد: در هفته گذشته وانت کارا به مرحله عرضه در بازار رسیده که این وانت صد در صد تولید داخل و دارای بالغ بر 300 قطعه طراحی شده داخلی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ٠١:۵١

   

پر مبحث ترین ها