سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درآمد 50 میلیاردی اپراتور‌ها از پیامک‌های ارسالی اوایل سال نو

بروز شده : ١-٠١-١٣٩۴, ٠٩:١١    نسخه چاپی    
هرساله با فرا رسیدن ایام سال جدید، ارسال پیامک‌های نوروزی افزایش می‌یابد که برآورد می‌شود حدود 50 میلیارد تومان برای اپراتور‌های ارتباطی در روز‌های اول سال نوروزی درآمد ایجاد کند و اگر ارسال این پیامک‌ها بهانه‌ای برای ارتباطات حقیقی در میان دوستان و... باشد، سرمایه اجتماعی خوبی برای مردم ایجاد می‌شود.

مدیر عامل مجمع فعالان فضای مجازی گفت: پیش بینی می‌شود حدود 50 میلیارد تومان برای اپراتور‌های ارتباطی در اوایل سال نو درآمد ایجاد شود.
 

 

مهدی صرامی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به افزایش ارسال پیامک‌ها در نوروز و درآمد اپراتور‌ها اظهار کرد: هرساله با فرا رسیدن ایام سال جدید، ارسال پیامک‌های نوروزی افزایش می‌یابد که برآورد می‌شود حدود 50 میلیارد تومان برای اپراتور‌های ارتباطی در روز‌های اول سال نوروزی درآمد ایجاد کند و اگر ارسال این پیامک‌ها بهانه‌ای برای ارتباطات حقیقی در میان دوستان و... باشد، سرمایه اجتماعی خوبی برای مردم ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه ارسال پیامک باید هدفمند و با مطالعه باشد، افزود: به منظور ثبت خاطرات ایام سال نو، بهتر است برای ارسال محتوای جذاب و جالب مطالعه‌‌ای داشته باشیم تا فرهنگ کشور خود را به بهانه پیامک حفظ کنیم.

صرامی با اشاره به طرح شبکه ملی اطلاعات و کیفیت پیام رسانی‌ها تصریح کرد: پیش بینی می‌شود با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، سرعت ارسال پیامک‌ها و قیمت پهنای باند مصرفی تا یک بیستم کاهش یابد.

وی با بیان اینکه فرا رسیدن ایام سال نو فرصت خوبی برای استفاده از شبکه‌های پیام رسانی داخلی و بومی و ارسال کارت پستال‌های دیجیتال است، ادامه داد: استفاده از نرم افزارهای داخلی، سرعت انتقال و انتشار پیام را تا 10 برابر افزایش می‌دهد.

سرامی در پایان گفت: ارسال پیامک‌های نوروزی نباید فرصت دید و بازدید‌های اول سال نو را بگیرد و بهتر است ارسال پیامک با مطالعه انجام شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠١-١٣٩۴, ٠٩:١١

   

پر مبحث ترین ها