سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قیمت مرغ 4800 تومان شد

وی با اشاره به افت قیمت حدود 200 تومانی نسبت به روز گذشته، پیش بینی کرد: طی روزهای آتی نیز به طور مجدد قیمت مرغ کاهش یابد.

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغداران گوشتی ایران با اشاره به روند کاهشی نرخ مرغ نسبت به روز گذشته، گفت: امروز قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ در میدان بهمن به 4800 تومان رسید.
 
محمد یوسفی در گفت و گو با ایرنا، افزود: امروز هر کیلوگرم مرغ زنده نیز بین 3500 تا 3700 تومان در محل مرغداری های کشور به فروش می رسد.

وی اظهار داشت: این درحالیست که امروز هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم در میادین میوه و تره بار به 5300 تومان رسیده است.

وی با اشاره به افت قیمت حدود 200 تومانی نسبت به روز گذشته، پیش بینی کرد: طی روزهای آتی نیز به طور مجدد قیمت مرغ کاهش یابد.

یوسفی درباره تاثیر جمع آوری مرغ مازاد توسط شرکت پشتیبانی امور دام بر بازار مصرف نیز گفت: طی روزهای اخیر این اقدام شرکت پشتیبانی امور دام تاثیر زیادی بر شرایط بازار نداشته است.

به گفته وی، با نزدیکی به اوایل اردیبهشت ماه و ماه مبارک رمضان به طور معمول قیمت مرغ به دلیل افزایش تقاضا رشد خواهد یافت.

وی با بیان آنکه شرکت پشتیبانی امور دام قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده را بدون درنظر گرفتن سود برای تولیدکنندگان، 4800 تومان تعیین کرده است، گفت: در صورت در نظر گرفتن سود 10 درصدی قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده 5300 تومان خواهد بود که با وجود وضعیت فعلی تولیدکنندگان روی قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ حدود 1700 تومان خسارت پرداخت می کنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠١-١٣٩۴, ١٨:۵٣

   

پر مبحث ترین ها