سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اختلاس‌های امروز، ناشی از عدم اجازه صحبت به عده‌ای در دیروز بوده است

اگر اجازه بدهیم احزاب مختلف سیاسی حرف بزنند مشکلات کمتر خواهد شد و به طور مثال گرفتارهایی مانند اختلاس، فساد مالی و غیره به دلیل این است که اجازه داده نشده است عده ای به موقع حرفشان را بزنند.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه یکی از کارهای احزاب شفاف سازی است تصریح کرد: اگر اجازه بدهیم احزاب مختلف سیاسی حرف بزنند مشکلات کمتر خواهد شد و به طور مثال گرفتارهایی مانند اختلاس، فساد مالی و غیره به دلیل این است که اجازه داده نشده است عده ای در دیروز به موقع حرفشان را بزنند.

 

"محمدحسین مقیمی" در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: الگوی مدیریتی مثلث توسعه استان کرمان که توسط استاندار تدوین و معرفی شده است هم اکنون در بسیاری از استانها در حال اجرا می باشد.

قائم مقام وزیر کشور تصریح کرد: حضور ائمه جمعه، مدیران و نمایندگان در جهت پیشبرد امور استان و هم فکری تمام مسئولین و احزاب و اجازه اظهارنظر به تمام اقشار در این طرح مثلث توسعه استان کرمان ستودنی است و باید از استاندار کرمان برای ایجاد این هم دلی در جهت توسعه استان تشکر ویژه ای کرد.

به گزارش ایسنا، مقیمی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری گفت: دکتر روحانی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات تمام تلاششان این است که بتوانند انتخاباتی با شکوه و با حضور حداکثری مردم برگزار کنند.

وی ادامه داد: توصیه رییس جمهور به فرمانداران و استانداران این است که قانون را رعایت کنند و همواره تاکید می کنند آنچه که ملاک همه مجریان باید باشد، اجرای قانون است.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: هم اکنون خوشبختانه فرمانداران و استانداران آرام آرام جهت برگزاری این انتخابات آماده می شوند و امیدواریم یک انتخاباتی سالم و پرشکوه را برگزار کنیم.

مقیمی خاطر نشان کرد: انشالله با کمک خداوند انتخاباتی سالم و خوب برگزار خواهیم کرد و با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند «رای مردم حق الناس است» قطعا از آرای مردم صیانت خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: همانطور که وزیر کشور نیز بارها تاکید کردند، آنچه که خط نهایی ماست و از آن عبور نخواهیم کرد، قانون است و اجازه نخواهیم داد که حق مردم ضایع شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه یکی از کارهای احزاب شفاف سازی است تصریح کرد: اگر اجازه بدهیم احزاب مختلف سیاسی حرف بزنند مشکلات کمتر خواهد شد و به طور مثال گرفتارهایی مانند اختلاس، فساد مالی و غیره به دلیل این است که اجازه داده نشده است عده ای به موقع حرفشان را بزنند.

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩۴, ١٣:٢٨

   

پر مبحث ترین ها