سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جزئیات اختلاس در گمرک چابهار

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩۴, ٠٩:۵٧    نسخه چاپی    
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری عاملان پرونده گمرک چابهار و سازمان غله و خدمات بازرگانی استان خبر داد.


محمد مرزیه از دستگیری مدیر حوزه گمرک این شهرستان خبرداد و افزود: مدیر این حوزه به عنوان متهم ردیف اول پرونده دوبار در یک دوره 6 ماهه و یک دوره دو ماهه بازداشت شده بود اما موقتا و با قید وثیقه آزاد است.
وی گفت: املاک و اموال متهمان این پرونده ضبط شده و به زودی به دادگاه انقلاب ارسال می‌شود.
مرزیه اختلاس و قاچاق کالا را از اتهامات اصلی عاملان این پرونده عنوان کرد و گفت: تقریبا تمامی افراد این پرونده دستگیر شده‌اند و معتقد هستیم که یک نفر دیگر هم در این پرونده دخیل بوده لذا به دنبال مستنداتی هستیم تا بتوانیم آن فرد را هم دستگیر کنیم.
به گزارش ایسنا، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همچنین به پرونده سازمان غله و خدمات بازرگانی استان اشاره کرد و افزود: در مورد قاچاق آرد و منازل سازمانی آن اداره گزارشاتی را دریافت کردیم و پس از تحقیقات اولیه هشت نفر که از متولیان تامین آرد استان بودند را دستگیر کردیم.
وی، مدیرکل سابق سازمان غله و خدمات بازرگانی و بعضی از فروشندگان آرد استان را از جمله متهمان دستگیر شده در خصوص این پرونده عنوان کرد و افزود: این پرونده منتظر نتیجه بازرسان در اداره غله است و به محض اعلام نظر نهایی از متهمان دعوت می‌شود تا آخرین دفاعیه خود را انجام دهند و تفهیم اتهام شوند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩۴, ٠٩:۵٧

   

پر مبحث ترین ها