سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کلاهبرداری 17 میلیاردی رئیس بانک

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری کلاهبردار 17 میلیارد ریالی با شگرد دریافت وام مسکن در قم خبر داد.

 

 سرهنگ "هادی دیده ور" در تشریح این خبر گفت: با شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر اینکه فردی پس از فروش آپارتمان به آنان، اقدام به دریافت وام مسکن به نام خریداران بدون اطلاع آنان کرده است، مراتب در دستور کار پلیس فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: ادامه تحقیقات حاکی از این بود که متهم، رئیس شعبه یکی از بانک‌هاست که با توجه به اشتغال همزمان وی در ساخت و ساز مسکن، با اسناد آپارتمان های فروخته شده، به نام خریداران و بدون اطلاع آنان وام های سنگین دریافت کرده و از باز پرداخت آن خودداری کرده است

به گزارش ایسنا،این مقام انتظامی ادامه داد: با پیگیری های به عمل آمده ، آدرس محل سکونت متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان قم بیان داشت : این فرد، دارای 10نفر شاکی و متهم به بیش از 17 میلیارد ریال کلاهبرداری است که پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دیده ور در خاتمه به شهروندان هشدار داد: در هنگام تنظیم قراردادها، معاملات از وجود خارجی شرکت ، بنگاه و یا شخص حقیقی یا حقوقی فروشنده یا آگهی کننده مطمئن شوید و درباره سابقه فعالیت و نتیجه کارهای قبلی آنان تحقیق کنید.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۴-١٣٩۴, ١٩:٢١

   

پر مبحث ترین ها