سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نجات معجزه‌آسای 11 دانش‌آموز در کیش

مینی بوس حامل 11 دانش آموز دبستان غیرانتفاعی پسرانه الغدیر در شهرک صدف جزیره کیش ساعت 7:22 صبح به دلیل خواب آلودگی راننده، انحراف به چپ و برخورد با تیر چراغ برق واژگون شد.
یک دستگاه مینی بوس سرویس مدرسه حامل 11 دانش آموز در جزیره کیش صبح امروز (سه شنبه) به دلیل خواب آلودگی راننده واژگون شد که هیچ یک از دانش آموزان در این حادثه آسیبی ندیده است.
به گزارش ایرنا، مینی بوس حامل 11 دانش آموز دبستان غیرانتفاعی پسرانه الغدیر در شهرک صدف جزیره کیش ساعت 7:22 صبح به دلیل خواب آلودگی راننده، انحراف به چپ و برخورد با تیر چراغ برق واژگون شد.

رییس اداره آموزش و پرورش کیش در این باره به خبرنگار ما گفت: در این حادثه به شکل معجزه آسایی به هیچ یک از دانش آموزان آسیبی حتی جراحت سطحی وارد نشد.
سید احسان حقی در ادامه تصریح کرد که رانندگانی که در این جزیره منجر به بروز مشکلاتی برای دانش آموزان می شوند یا شب ها کار می کنند و یا این که شب نشینی می کنند.

رییس اداره آموزش و پرورش کیش از نیروی انتظامی خواست که رانندگان سرویس مدارس از نظر اعتیاد به مواد مخدر در آزمایش های دوره ای تحت نظارت باشند و این آزمایش تنها به زمان صدور مجوز فعالیت آنها محدود نباشد.
در سال تحصیلی گذشته نیز یک دستگاه مینی بوس سرویس دبیرستان پسرانه الغدیر در جزیره کیش بر اثر خواب آلودگی راننده واژگون شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها