سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در پشت صحنه‌ فیلم ده‌نمکی 6 نفر کشته شدند

براساس گزارش ها یکی از کشته شدگان "عباس شوقی" مدیر جلوه های بصری فیلم «معراجی ها»‌ است.
انفجار در پشت صحنه‌ی فیلم «معراجی‌ها»ی مسعود ده‌نمکی به کشته شدن 6 نفر منجر شد.
در حالی که مراحل پایانی فیلم «معراجی‌ها» در حال انجام است، صبح امروز،‌ 18 دی‌ماه، در پشت صحنه این فیلم در شهرک سینمایی دفاع مقدس انفجار قوی رخ داد.

خبرگزاری تسنیم در این باره نوشت: «بخشی از چاشنی‌های مورد استفاده ار فیلم منفجر شده است.»
خبرگزاری فارس نیز با ارسال پیامکی از کشته شدن 6 نفر در این انفجار خبر داده است. براساس گزارش ها یکی از کشته شدگان "عباس شوقی" مدیر جلوه های بصری فیلم «معراجی ها»‌ است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود ده‌نمکی کارگردان فیلم- سریال "معراجی ها" ساعاتی پس از حادثه انفجار در پشت صحنه این کار در جمع خبرنگاران گفت: روزهای پایانی فیلمبرداری "معراجی‌ها" است و ما در حال ضبط سکانس‌های جنگ این مجموعه بودیم. قرار بود امروز این بخش تمام شود. اما متاسفانه خودروی حامل مواد منفجره‌ای که برای استفاده در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی به کار می‌رود منفجر شد و محمدجواد شریفی راد که از متخصص ترین افراد این حوزه و از افسران ارتش جمهوری اسلامی بود و در زمان جنگ تحمیلی و خنثی‌سازی مین و موانع جنگی تخصص داشت و تمامی افرادی که اطراف خودرو بودند نیز در پی این انفجار جان باختند.

در پشت صحنه‌ فیلم ده‌نمکی 6 نفر کشته شدند


وی افزود: به هرحال این امر یک حادثه است و حادثه نیز هیچگاه خبر نمی‌کند، همانطور که در این حادثه مدیرعامل شهرک دفاع مقدس و 3 نفر دیگر از عوامل کار نیز جان خود را از دست دادند.

ده‌نمکی در پاسخ به این سوال که مواد منفجر شده از چه نوعی بودند، عنوان کرد: این موارد در تخصص ما نیست و من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و صحبت در این مورد در تخصص گروه‌ جلوه‌های ویژه است. درباره دلیل انفجار هم هنوز اطلاع دقیقی نداریم. اما از سوی اداره تشخیص هویت در صحنه انفجار حاضر هستند و بزودی دلیل این حادثه را اعلام خواهند کرد.

همچنین هم اکنون اجساد کشته شدگان به پزشک قانونی منتقل شده است و مراسم تشیع پیکر آنها متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین تیم تهیه و تولید این فیلم هم اکنون در بیمارستان پیگیر وضعیت دو فرد حادثه دیده هستند.

در پشت صحنه‌ فیلم ده‌نمکی 6 نفر کشته شدند


در پشت صحنه‌ فیلم ده‌نمکی 6 نفر کشته شدند
telegram 19dey.com
بابک    18 دی 1392 04:12
سینمایی که بوی خون داد سینما نبود. چند نفر یتیم شدن.
چند نفر بدبخت شدن.
فکر میکنم به معراج رفتند.
  • 0
مش غولی    18 دی 1392 15:43
خوبه که وزارت ارشاد مدرک این آقا ده نمکی رو باز بینی کنه خیلی علاقه به شهید گم نام و مفقودالاسر داره.
  • +5

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ٠٣:۵٧

   

پر مبحث ترین ها