سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تلاش دوستان دانشجوي ممتاز براي نجات او از خودكشي

به گفته يكي از دوستان اين دانشجو، وي از خانواده سرشناس و تحصيلكرده‌يي است. چند سال پيش با رتبه بالا وارد دانشگاه شد كه به علت مشكلات روحي كه برايش پيش آمده بود و با از هم پاشيده شدن زندگي‌اش زماني كه اين مشكلات شدت پيدا كرد ديگر نتوانست ادامه تحصيل بدهد و دانشگاه را ترك كرد.
يكي از دوستان دانشجوي بهشهري پس از اينكه دريافت وي 50 عدد قرص خورده و به كما رفته، او را به بيمارستان برد تا نجات يابد. وي از فرصت تنها ماندنش در خوابگاه دانشجويي استفاده كرد و تصميم گرفت به زندگي‌اش پايان دهد اما با رسيدن يكي از دوستانش به بيمارستان منتقل شد.
اين دانشجو «ف» در بوشهر زندگي مي‌كرد، او تصميم گرفت از تعطيلات براي سر زدن به زادگاهش استفاده نكند و در تنهايي به زندگي‌اش پايان دهد. به همين دليل زماني كه تمام دوستان و همكلاسي‌هايش به شهرشان بازگشته بودند با خوردن 50 عدد قرص خود كشي كرد اما نمي‌دانست كه يكي از دوستانش سر مي‌رسد و او را در حالي كه وضعيت بدي داشت، به بيمارستان منتقل مي‌كند. با گذشت چندين روز پزشكان ضريب هوشي او را بسيار پايين گزارش دادند و اميدي به برگشتش از كما و بهبودي‌اش نيست.
به گفته يكي از دوستان اين دانشجو، وي از خانواده سرشناس و تحصيلكرده‌يي است. چند سال پيش با رتبه بالا وارد دانشگاه شد كه به علت مشكلات روحي كه برايش پيش آمده بود و با از هم پاشيده شدن زندگي‌اش زماني كه اين مشكلات شدت پيدا كرد ديگر نتوانست ادامه تحصيل بدهد و دانشگاه را ترك كرد. او دوران سختي را پشت سر گذاشت ولي با كمك دوستان و خانواده‌اش دوباره به زندگي طبيعي‌اش برگشت. براي ادامه تحصيل سعي كرد و در دانشگاه تهران مشغول درس خواندن شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩٢, ٠٨:٢۵

   

پر مبحث ترین ها