سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرگ 4 کودک در اصفهان با گاز

علائم و مشکلات مسمومیت با گاز منوکسیدکربن و فوت با آن در سنین زیر 10 سال و بالای 60 سال بیشتر و سریع‌تر از سایر سنین خود را نشان می‌دهد.
مسمومیت با منوکسیدکربن، جان چهار کودک را گرفت و چهار تن را راهی بیمارستان کرد.
به گزارش ایسنا، غفور راستین مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اظهار کرد: مسمومیت با co که در شهرک منظریه شهرستان شهرضا در جنوب استان اصفهان رخ داد، دو دختر یک و دو ساله و دو پسر چهار و پنج ساله از اعضای یک خانواده که ظاهرا تبعه پاکستان بودند، جان خود را از دست دادند.
راستین افزود: سایر اعضای این خانواده مشکل خاصی نداشتند و توسط تکنیسین‌های اورژانس به صورت سرپایی درمان شدند.

وی با بیان اینکه هنگام رسیدن اورژانس بر بالین این کودکان مدتی از فوت آنها گذشته بود، اضافه کرد: علائم و مشکلات مسمومیت با گاز منوکسیدکربن و فوت با آن در سنین زیر 10 سال و بالای 60 سال بیشتر و سریع‌تر از سایر سنین خود را نشان می‌دهد.
وی درباره حادثه دیگر مسمومیت با منوکسیدکربن که بامداد امروز رخ داد، گفت: در این مورد مسمومیت که در خیابان شاهد اصفهان رخ داد دو نفر مسموم و توسط خودروهای امدادی اورژانس 115 به بیمارستان زهرای مرضیه منتقل شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اظهار کرد: یک مورد مسمومیت با منوکسیدکربن نیز ساعت هفت و 20 دقیقه صبح امروز در شهرستان تیران و کرون اتفاق افتاد و یک مادر و کودک دچار مسمومیت شدند.
وی گفت: مسموم‌شدگان نیز توسط اورژانس به بیمارستان بهنیا تیران و کرون منتقل شدند.
راستین افزود: در تمام این حوادث مشکلات بخاری دلیل اصلی وقوع مسمومیت در افراد بوده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١٧:۵٠

   

پر مبحث ترین ها