سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سقوط کارگر به عمق 15 متری چاه

پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که در این کارگاه چاهی قرار داشته که برای پوشاندنش از تخته‌ای ضعیف استفاده کرده بودند و زمانی که کارگر روی این تخته قرار گرفته، دچار حادثه شده و به عمق 15 متری چاه سقوط کرده اس
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط کارگر افغان به عمق 15 متری چاهی در خیابان تولید دارو خبر داد.
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در ساعت 11:20 حادثه سقوط فرد به داخل چاه به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن عوامل گروه نجات پنج به محل حادثه در یک کارگاه ساختمانی در خیابان تولید دارو اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که در این کارگاه چاهی قرار داشته که برای پوشاندنش از تخته‌ای ضعیف استفاده کرده بودند و زمانی که کارگر روی این تخته قرار گرفته، دچار حادثه شده و به عمق 15 متری چاه سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای خارج کردن این کارگر، اظهار کرد: آتش‌نشانان با تجهیزات مخصوص این کارگر 20 ساله افغان را در حالی که به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بود، از عمق چاه خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان، به عوامل اورژانس تحویل دادند.
به گفته ملکی، عوامل گروه نجات پنج در ساعت 12 به عملیات خود خاتمه دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٢, ٠٩:۵٨

   

پر مبحث ترین ها