سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله با چاقو به یک دبیرستان در آمریکا 20 مجروح بر جا گذاشت

یک دبیرستان منطقه پیتسبورگ واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا شاهد حمله یکی از دانش آموزان با دو چاقوی آشپزخانه بود. عامل این حمله "الکس اچ." 16 ساله از دانش آموزان این دبیرستان است که هم اکنون در بازداشت پلیس به سر می برد.
یک دانش آموز 16 ساله با حمله به دانش آموزان و کادر آموزشی دبیرستانی در ایالت پنسیلوانیا دست کم 20 نفر را مجروح کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، یک دبیرستان منطقه پیتسبورگ واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا شاهد حمله یکی از دانش آموزان با دو چاقوی آشپزخانه بود. عامل این حمله "الکس اچ." 16 ساله از دانش آموزان این دبیرستان است که هم اکنون در بازداشت پلیس به سر می برد.

بر این اساس فرد مهاجم پس از ورود به دبیرستان با مضروب کردن افرادی که با آنها مواجه شده وارد شماری از کلاس ها شده و به دانش آموزان حمله کرده است. این در حالی است که به صدا درآمدن آژیر خطر موجب خروج دانش آموزان از کلاس ها شده و وضعیت را وخیم تر کرده و به مجروح شدن دست کم 20 نفر انجامیده است.

مقامات این دبیرستان از مجروح شدن یک نیروی امنیتی که تلاش داشت از حملات بیشتر این نوجوان خشمگین جلوگیری کند خبر دادند. در حال حاضر 10 دانش آموز و یک بزرگسال به بیمارستان محلی منتقل شده اند. به گفته "کریس کاوفمان" رئیس این بیمارستان وضعیت چهار نفر از این مجروحان وخیم بوده و نیاز به عمل جراحی دارند. هفت نفر از مجروحان نیز شرایط بدی دارند و تنه، شکم، سینه و یا کمر آنها مجروح شده است.

هنوز انگیزه این دانش آموز از دست زدن به این اقدام جنون آمیز مشخص نشده است. دبیرستان فرانکلین رجینال شهر موریزویل در 24 کیلومتری شرق پیتسبورگ هزار و 200 دانش آموز دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ١٧:٠۶

   

پر مبحث ترین ها