سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خبرنگار شبکه تلویزیونی ایران هدف حمله صهیونیست‌ها قرار گرفت

اما پزشکان این بیمارستان ضمن انجام عمل جراحی نتوانستند، شکستگی ساق پاهای وی را درمان کنند. برای همین، با هماهنگی هلال احمر غزه و اتحادیه پزشکان عرب جهت درمان به مصر برده شد.
خبرنگار شبکه تلویزیونی ایران هدف حمله صهیونیست‌ها قرار گرفت«حامد الشوبکی»، تصویر‌بردار شبکه العالم به دلیل شدت جراحات به مصر منتقل شد. وی ‌که برای پوشش رخدادهای غزه به حی شجاعیه رفته بود، بر اثر اصابت گلوله توپخانه صهیونیست‌ها به شدت مجروح شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شبکه العالم، حامد در ساعت ۱۶ بعد‌از‌ظهر چهارشنبه هشتم مرداد ماه برای تهیه گزارش به حی شجاعیه رفت. وی بلافاصله پس از آماده کردن دوربین، ناگهان با انفجار گلوله توپخانه دشمن صهیونیستی از ناحیه هر دو ساق پا مجروح و‌ بلافاصله به بیمارستان دارالشفاء غزه منتقل شد و در آنجا هجده ساعت بستری بود.

اما پزشکان این بیمارستان ضمن انجام عمل جراحی نتوانستند، شکستگی ساق پاهای وی را درمان کنند. برای همین، با هماهنگی هلال احمر غزه و اتحادیه پزشکان عرب جهت درمان به مصر برده شد.

متأسفانه به دلیل بمباران‌های متعدد، وی موفق به خروج از گذرگاه رفع نشد و به همین دلیل چهار روز دیگر در بیمارستان اروپایی غزه در روستای خان یونس بستری شد که پس از هماهنگی‌های دوباره، وی از راه گذرگاه رفح به مصر منتقل شد و هم اکنون در بیمارستان الاهلی قاهر بستری است.

بنا بر این گزارش، پزشکان در حال بررسی آزمایش‌های وی هستند و قرار است به زودی برای ترمیم رگ‌ها و رفع شکستگی ساق‌ها و خارج کردن ترکش‌ها دوباره زیر تیغ جراحی برود.
حامدالشوبکی تصویر بردار شبکه العالم در حی التفاح غزه به دنیا آمده و خانواده‌اش هم اکنون در این روستا زندگی می‌کنند.

حامد در ادامه گفت‌وگو با روابط عمومی و امور بین الملل شبکه العالم گفت: من به زودی درمان می‌شوم و دوباره به امید خدا‌ با هدف پوشش جنایات صهیونیست‌ها ‌به غزه بازخواهم گشت.

وی افزود: ما با ایستادگی و مقاومت خود، صهیونیست‌ها را به زانو درمی‌آوریم و حسرت خلع سلاح مقاومت را بر دل آن‌ها خواهیم نشاند.

هرچند اهالی غزه در این روزهای تلخ، شهدای خود را با خون شتشو می‌دهند، ‌هرگز تسلیم خواسته‌های نا‌مشروع آن‌ها نخواهیم شد و از ملت‌های منطقه و دست‌کم اسلامی می‌خواهیم ‌همچون مسئولان و ملت ایران، پشتیبان مقاومت و غزه باشند.

مسئولان ایرانی سال‌هاست ‌ذره‌ای از حمایت مقاومت عقب‌نشینی نکرده‌اند و من از ملت و دولت و رهبران ایران تشکر کرده و افتخار می‌کنم که تصویربردار شبکه العالم هستم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۵-١٣٩٣, ١١:٠۵

   

پر مبحث ترین ها