سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

5 کشته و زخمی در تصادفات 24 ساعت گذشته گلستان

متاسفانه روز گذشته این حادثه در محور گلوگاه به سمت بندرگز به وقوع پیوست که در نتیجه این سانحه یک نفر از سرنشینان کمباین در دم جان باخت.
رئیس پلیس‎راه استان گلستان از کشته شدن 2 نفر و مجروح شدن 3 نفر در تصادفات 24 ساعت گذشته در جاده‎های گلستان خبر داد.

به گزارش فارس، علیرضا قدمی بعد از ظهر امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته متاسفانه وقوع 2 تصادف رانندگی در محورهای برون‎شهری استان 2 کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: در حادثه نخست که در محور گنبدکاووس به سمت آق‎قلا به وقوع پیوست، بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه نیسان، راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: در این تصادف ترک‎نشین موتورسیکلت نیز مجروح شد که بلافاصله برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شد.

قدمی در خصوص دلیل وقوع این حادثه افزود: رعایت نکردن حق تقدم توسط راکب موتورسیکلت علت وقوع این حادثه بوده است.

تصادف کامیون و کمباین و کشته شدن یک نفر

رئیس پلیس‎راه استان گلستان همچنین از برخورد 2 دستگاه کامیون و کمباین و کشته شدن یک نفر در این حادثه خبر داد و تصریح کرد: متاسفانه روز گذشته این حادثه در محور گلوگاه به سمت بندرگز به وقوع پیوست که در نتیجه این سانحه یک نفر از سرنشینان کمباین در دم جان باخت.

قدمی با بیان اینکه در این حادثه دو نفر دیگر از سرنشینان کمباین نیز مجروح شدند، تصریح کرد: حرکت کمباین در مسیر کندرو و عدم استفاده از علائم هشدار دهنده عامل اصلی وقوع این حادثه بوده است.

این مقام انتظامی استان عنوان کرد: استان گلستان یک استان مسافرخیز و در عین حال یک استان کشاورزی است که به همین دلیل عبور ادوات و ماشین‎آلات کشاورزی در مسیرهای بین شهری یک امری طبیعی و در عین حال خطرناک است.

قدمی گفت: توصیه پلیس در این خصوص این است که برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی، استفاده کنندگان از وسایل کشاورزی برای تردد در جاده‎ها از شانه خاکی راه‎ها استفاده کنند و سعی کنند از حرکت در هوای تاریک خودداری کنند.

وی در پایان ابراز داشت: در صورت ضرورت تردد در شب، رانندگان این وسایل حتما از علائم هشداردهنده و روشنایی مناسب استفاده کنند تا افرادی که نسبت به مسیر و شرایط ویژه آن آشنایی ندارند دچار سانحه نشوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٣, ٢١:٠١

   

پر مبحث ترین ها