سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اقدام به خودکشی یک زن در مترو ولیعصر

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:۴٢    نسخه چاپی    
متاسفانه این فرد شرایط جسمی مناسبی ندارد و جهت ادامه درمان‌های اورژانسی به بیمارستان منتقل شد.
زنی دقایقی پیش خود را جلوی قطار مترو پرتاب کرد.
احسان مقدم مدیرروابط عمومی متروی تهران در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تایید این حادثه، گفت: حدود 20 دقیقه پیش خانم در چهارراه ولیعصر خود را مقابل قطار مترو پرتاب کرد.

وی ادامه داد: این فرد توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

مقدم در خاتمه ضمن ابراز تاسف از این حادثه، در عین حال اظهار کرد: در حال حاضر مشکلی در خطوط مترو وجود ندارد و کار به صورت عادی دنبال می‌شود.

عباسی روابط عمومی اورژانس تهران درباره وضعیت جسمی و بالینی این زن که به گفته وی حدود سی ساله بود، گفت: متاسفانه این فرد شرایط جسمی مناسبی ندارد و جهت ادامه درمان‌های اورژانسی به بیمارستان منتقل شد.

مرد جوان 28، 29 ساله‌ای که از نزدیک شاهد این حادثه بود، در این باره گفت: من در فاصله چند قدمی از این زن قرار داشتم، او در حال مکالمه تلفنی بود و از صحبت‌هایش می‌توان گفت که از دادگاه خانواده بازگشته بود.

یکی دیگر از شاهدان عینی نیز اظهار کرد: پیش از اینکه این زن خودش را به روی ریل قطار پرتاب کند کیفش را به همراه یک یادداشت روی زمین گذاشت که گویا آن یادداشت را به یکی از ماموران آتش نشانی دادند.

مشاهدات حاکیست ماموران آتش‌نشانی و آمبولانس در میان انبوه جمعیت ابتدا کیسه‌ای زردرنگ که دو کفش کتانی سفید به چشم می‌خورد و به دنبال آن مصدوم را در کیسه مخصوص سیاه رنگی که بخشی از صورت خونین وی نیز دیده می‌شد، به آمبولانس حمل کردند.

همزمان با این حادثه، زنی دیگر نیز به دلیل مشاهده این صحنه بیهوش و به بیمارستان منتقل شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:۴٢

   

پر مبحث ترین ها