سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معلمی که با موادمخدر به 60 دانش آموزش تجاوز کرد

این فرد طی سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در سفرهای تفریحی مدارس از داروهای آرام‌بخش استفاده می‌کرد تا پسربچه‌ها را خواب آلود کرده و سپس مورد آزار جنسی قرار دهد.
"ویلیام واهیِ" ۶۴ ساله، معلم آمریکایی تبارِ مدرسه "سوث بانک" واقع در جنوب لندن دست کم به ۶۰ کودک مواد مخدر داده و از آنها سوء استفاده جنسی کرده است.

این مدرسه اعلام کرد در سال ۲۰۱۰ واهی را به عنوان مشاور رفتارهای اجتماعی و فردی کودکان به کار گرفته است.
به گزارش موسسه "هیو دیویس"، مدرسه سوث بانک هنگام استخدام این معلم ضمن نقض مقررات بدون بررسی سوابق و تنها با تایید تری هگر، مدیر وقت مدرسه، او را استخدام کرده است.

این فرد طی سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ در سفرهای تفریحی مدارس از داروهای آرام‌بخش استفاده می‌کرد تا پسربچه‌ها را خواب آلود کرده و سپس مورد آزار جنسی قرار دهد.
گفته می‌شود فایل‌های الکترونیکی حاوی تصاویر بیش از ۹۰ پسر بچه‌ی ۱۲ تا ۱۴ ساله که توسط واهی مورد تعرض قرار گرفته بودند از سوی خدمتکارش در خانه او واقع در نیکاراگوئه کشف شده است.

این معلم امریکایی در سال ۱۹۶۹ نیز به اتهام سوء استفاده از کودکان زندانی شده بود اما پس از آزادی به تدریس در مدارس بین‌المللی ادامه داد.
نکته‌ی قابل توجه و بحث‌برانگیز در این میان آن است که واهی پس از آزار کودکان و محکومیت به حبس در زندان به خارج از کشور سفر کرده و تدریس آموزش مسائل جنسی به کودکان ۱۱ ساله را عهده‌دار شده است.

بر اساس گزارش‌ها، رفتارهای مشکوک واهی در مدت فعالیت وی مشهود بوده اما به خاطر عدم وجود سوابق و گزارش‌های کافی پیگیری نشده است.
گفته می‌شود نتایج این تحقیقات سال آینده اعلام خواهد شد.

منبع: روز نو
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها