سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گازگرفتگی در یک خوابگاه دانشجویی

در ساعت 1:05 بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در یک خوابگاه دانشجویی واقع در میدان گلها، میدان فاطمی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در ساعت 1:05 بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در یک خوابگاه دانشجویی واقع در میدان گلها، میدان فاطمی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، درباره حادثه گاز گرفتگی در یک خوابگاه دانشجویی اظهار داشت: در ساعت 1:05 بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در یک خوابگاه دانشجویی واقع در میدان گلها، میدان فاطمی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:‌با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد، در طبقه منفی یک، ساختمان 5 طبقه که دارای سوئیت‌های شخصی و در اختیار دانشجویان قرار گرفته بود، موتورخانه این ساختمان وجود داشت که به دلیل نقص در سیستم دودکش‌ها، گازهای منوکسید کربن به داخل ساختمان نفوذ کرده بود و 7 نفر از دانشجویان دختر که در این ساختمان مستقر بودند دچار گازگرفتگی شده و توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند که حال ۳ نفر از آنها وخیم است.

ملکی گفت: در ساعت 1:53 بامداد امروز عملیات این حادثه به اتمام رسید.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٣, ٠٩:۵٠

   

پر مبحث ترین ها