سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرود اضطراری یک پرواز داخلی در فرودگاه مهرآباد

هواپیمای بوئینگ 727 هواپیمایی آسمان که عصر امروز تهران را به مقصد زاهدان ترک کرد، پس از حدود 50 دقیقه پرواز به دلیل نقص فنی مجبور به بازگشت به تهران شده و در فرودگاه مهرآباد فرود آمد.

 

پرواز 3930 هواپیمایی آسمان که بنا بود ساعت 17:40 امروز از تهران به مقصد زاهدان انجام شود پس از حدود یک ساعت تاخیر مسافرگیری کرد و فرودگاه مهرآباد تهران را ترک کرد اما پس از حدود 50 دقیقه پرواز به دلیل آن‌چه از سوی مسئولان این هواپیمایی نقص فنی اعلام شده مجبور به بازگشت به تهران شد.

طبق آخرین اطلاعات خبرنگار ایسنا هنوز هواپیمایی آسمان هیچ برنامه پروازی جایگزینی برای مسافرین این پرواز ارائه نکرده است و پس از گذشت حدود سه ساعت از بازگشت به تهران هنوز مسافرین این پرواز در سالن ترانزیت مهرآباد سرگردان هستند.

یکی از مسافرین این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در رابطه با وضعیت مسافران در سالن ترانزیت اظهار کرد: پس از بازگشت به تهران این هواپیما برای دقایقی طولانی در باند فرودگاه باقی ماند و پس از آن با معطلی طولانی مدت مسافران را از طریق ماشین‌های فرودگاه به سالن ترانزیت انتقال دادند.

به گفته وی با وجود گذشت چند ساعت هنوز ایرلاین یا مسئولان فرودگاه هیچ توضیحی در این رابطه به مسافران ارائه نکردند و تنها با یک وعده غذای سرد از مسافران پذیرایی شده است. طبق اعلام این مسافر چند توریست خارجی نیز در این پرواز حضور داشته‌اند که در سالن ترانزیت به دلیل بلاتکلیفی زیاد همچنان سرگردان هستند.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که پروازی در ساعت 23 به عنوان جایگزین این پرواز در نظر گرفته شد.

 

منبع: ایسنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩۴, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها