سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:

شرکت در راهپیمایی روز قدس وظیفه دینی و اسلامی است / اسرائیل در سراشیبی سقوط

بروز شده : ٢-٠۶-١٣٩٠, ٢٣:٣٢    نسخه چاپی    
برخی‌ها می‌گفتند که راهپیمایی عده‌ای از مردم چه تاثیری دارد. باید گفت که این راهپیمایی‌ها بود که شرایط مصر و تونس را عوض کرد و در حال تغییر حکومت‌های‌ بحرین و یمن است.
مرجع تقلید شیعیان شرکت همه مسلمانان را در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه دینی و اسلامی دانست.
 آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی بعدازظهر چهارشنبه در جمع نمازگزاران حرم مطهر حضرت معصومه(س) نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس را ابتکار مهم امام خمینی(ره) عنوان کرد و اظهار داشت: راهپیمایی‌های مسلمانان پایه‌های اسرائیل را لرزان کرده است.

وی با اشاره به شرایط حساس منطقه و جهان گفت: امسال شرایط خاصی است و پایگاه‌های اسرائیل در کشورهای اسلامی متزلزل شد.

این مرجع تقلید اضافه کرد: مصر یکی از همپیمانان اسرائیل بود و حسنی مبارک سرنگون شد و امیدواریم مصری‌ها در اقدامی شجاعانه هر چه زوتر سفارت اسرائیل را در مصر ببندند.

آیت‌الله مکارم شیرازی تاکید کرد: پایگاه اسرائیل در یمن و تونس متزلزل است و ابتکار عمل در لبنان به دست حزب‌الله است و رژیم صهیونیستی در این کشور پایگاه خودشان را از دست دادند.

وی با بیان اینکه امسال همه حامیان غربی اسرائیل گرفتار هستند، تصریح کرد: آمریکا، فرانسه و انگلستان گرفتار بحران اقتصادی و داخلی هستند و دیگر کمک‌های چند میلیارد دلاری به اسرائیل نمی‌شود.

اسرائیل در سرازیری سقوط قرار گرفته است

این مرجع تقلید بیان داشت: در چنین شرایطی که دشمن در سرازیری سقوط قرار گرفته است، باید فشارها را بیشتر کرد.

وی حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی را در نابودی اسرائیل بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: برخی‌ها می‌گفتند که راهپیمایی عده‌ای از مردم چه تاثیری دارد. باید گفت که این راهپیمایی‌ها بود که شرایط مصر و تونس را عوض کرد و در حال تغییر حکومت‌های‌ بحرین و یمن است.

آیت‌الله مکارم شیرازی تاکید کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی خیلی تاثیر دارد و این حرکت مردمی است که لرزه بر پیکر دشمنان انداخته است.

وی گفت: امیدوارم این راهپیمایی‌ها ادامه پیدا کند تا زمانی که این غده سرطانی اسرائیل از قلب کشورهای مسلمان نابود شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۶-١٣٩٠, ٢٣:٣٢

   

پر مبحث ترین ها