سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله العظمی نوری همدانی:

خروش مردم در راهپیمایی باعث آزادی قدس می‌شود

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٠, ١۶:۴۵    نسخه چاپی    
حضور گسترده مردم در صحنه و حمایت قاطعانه آنها از مردم مظلوم فلسطین باعث شده که امروز بیداری اسلامی در کشورهای مختلف جهان به وجود آید.
مرجع تقلید شیعیان با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: این خروش و پافشاری بر حمایت از مردم فلسطین باعث آزادی قدس شریف می‌شود.

 آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگاران از حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر کرد و اظهار داشت: حضور گسترده مردم در صحنه و حمایت قاطعانه آنها از مردم مظلوم فلسطین باعث شده که امروز بیداری اسلامی در کشورهای مختلف جهان به وجود آید.

وی پافشاری بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین را موجب آزادی قدس شریف دانست و گفت: همین حضور مقتدرانه مردم است که پایه‌های اسرائیل را لرزان کرده است.

این مرجع تقلید حرکت‌های مردمی در کشورهای منطقه را نشات گرفته از پیام والای انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: همه حرکت‌هایی که در کشورهای مصر، لیبی، تونس و سایر کشورهای اسلامی به وقوع پیوست به برکت بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به تاثیر حرکت‌های خروشان مردمی در تضعیف رژیم صهیونیستی تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری شاهد تضعیف رژیم صهیونیستی هستیم و امید است هر چه زودتر شاهد آزادی قدس شریف باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٠, ١۶:۴۵

   

پر مبحث ترین ها