سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله علم الهدی:

بعضی از همسران شهدا ملعبه جریان‌های سیاسی شده‌اند

بروز شده : ١-٠٩-١٣٩۵, ١٧:٣۵    نسخه چاپی    
مشهد ـ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهارکرد: متاسفانه باید گفت که بعضی از همسران شهداء ملعبه جریان‌های سیاسی شده‌اند.

آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر دوشنبه در دیدار با جمعی از همسران خانواده شهدا که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه باید گفت که بعضی از همسران شهید فرماندهان بزرگ جنگ، ملعبه جریان‌های سیاسی شده‌اند، اما  افتخار می‌کنیم که همسران شهدایی مانند شهید کاوه و برونسی دستمایه این چنین اهداف سیاسی نشدند.

وی افزود: بعضی جریان های سیاسی برخی خانواده‌های شهدا را دستمایه اهداف سیاسی خود قرار داده‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در رابطه با وضعیت حجاب گفت: در زمینه حجاب نباید کوتاهی صورت بگیرد، زیرا کوتاهی در برابر بی حجابی زنان و یا در مقابله با فحشا و فساد همانند بی احترامی سربازان دشمن به اجساد مطهر شهداست.

وی ادامه داد: برخی جریان‌های سیاسی به تشکل‌های همسران شهدا به چشم طمع نگاه می‌کنند تا بدین وسیله در راه اغراض سیاسی خود بهره‌برداری کنند.

آیت الله علم الهدی با تاکید به اینکه حضور همسران شهدا در عرصه های قرآنی، امر به معروف و فعالیت‌های فرهنگی امتیاز والایی محسوب می‌شود، تصریح کرد: بالاتر از وارث شهید، نسبت این افراد با شهید است زیرا این امتیاز مخصوص خود همسران شهدا می‌باشد.

وی عنوان کرد: دشمن قصد دارد ریشه دین را بزند و این مسئله تعارف نیست و در این راستا ما باید در کنار رهبری و ولایت بایستیم.

 
 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٩-١٣٩۵, ١٧:٣۵

   

پر مبحث ترین ها